Zoom tehlikeli mi?

The Tribal Chief

Hectopat
Makaleler
44
Zoom bir kere kullandım sadece. Birisi link verdi ona girdim, dinledim ve sildim. Dosya aktarımı veya buna benzer olaylar var mı? Okulla aram olmadığı için bilmiyorum maalesef😄.

Şaka bir yana; bunun adını sık duydum fakat in midir cin midir incelemedim. Bu programa karşı yabancıyım. Annem için yükleyeceğiz fakat sizlerden fikir almak istiyorum. Kullanımı ve özelliklede güvenliği nasıl?

Zoom bir kere kullandım sadece. Birisi link verdi ona girdim, dinledim ve sildim. Dosya aktarımı veya buna benzer olaylar var mı? Okulla aram olmadığı için bilmiyorum maalesef😄.

Şaka bir yana; bunun adını sık duydum fakat in midir cin midir incelemedim. Bu programa karşı yabancıyım. Annem için yükleyeceğiz fakat sizlerden fikir almak istiyorum. Kullanımı ve özelliklede güvenliği nasıl?
1 senedir kullanıyorum bir zararını görmedim.

Güvenli bir program, hiç korkulacak bir şey yok. Herkes dersini oradan işliyor.

Hayır hocam. “Orjinal” sitesinden indirirseniz hiçbir sıkıntı olmaz. Telefonda yükleyecekseniz zaten sadece orijinali yüklenebiliyor.

Öğrencileri zorla derse itiyor, psikolojik olarak... Tamam tamam. Yapmayacağım şaka.
Tehlikeli değildir, karşı taraftan dosya aktarımı yapılamaz, sadece ekran paylaşımı yapan tarafa uzaktan kontrol teklif edilebilir.

Aslında gayet iyi.

Güvenilir diye biliyorum. Kamera açma ve ses açma olayları var. Google hesabını bağlayabiliyorsun.

Derse katılanların isimlerini, kamera açıp açmadığınızı tarzı şeyleri belirtiyor.

Geri
Yukarı