Zoom uygulamasının Türkçe çevirisini yapmak istiyorum

GNU or NOT

Hectopat
Makaleler
4
Daha fazla  
Merhaba, Zoom uygulamasın bildiğiniz üzere Türkçe desteği yok ve ben de bu uygulamayı çevirmek istiyorum. Ancak hayatımda hiç uygulama çevirisi yapmadım. Yani hangi dosyaları çevireceğimi nereyi çevireceğimi bilmiyorum. Bilen varsa cevap olarak yazabilir.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bunun çevirisini hayrına yapmayı dusunmustum ama basvurulacak yeri bulamamistim. Bence başka bir sebebi var, neredeyse tüm Türkiye'de kullanilan ders programi niye hâlâ cevrilmemis acaba?

EBA Canlı Ders Uygulaması Zoom platformunu kullanıyor ve menüleri Türkçe
Sebit tarafından açık kaynak kodlar kullanilarak yapildigi için olabilir mi? Onu ben de biliyorum, ama mesela bizim okul 1 kere bile EBA Canli Ders kullanmadı. Sebebi 30 dakika dolar dolmaz atması. Zoom'da ders biter bitmez tekrar girilebiliyor. Başka arkadaslarimin da öyle yaptigini duydum.
Normal iletişim bölümünden mail atarsanız dönerler hocam genelde.
Söylemeniz iyi oldu hocam eve gidince şansımı deneyeyim sağolun.

Sebit tarafından açık kaynak kodlar kullanilarak yapildigi için olabilir mi? Onu ben de biliyorum, ama mesela bizim okul 1 kere bile EBA Canli Ders kullanmadı. Sebebi 30 dakika dolar dolmaz atması. Zoom'da ders biter bitmez tekrar girilebiliyor. Başka arkadaslarimin da öyle yaptigini duydum.
Mümkün. Çünkü ülkede İngilizceden yoksun bir sürü insan var ve zorluktan başka bir işe sebep olmuyor.
Bkz: Zomzom, Zomba
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

İleride Zoom'a bir güncellemeyle Türkçe dil desteği gelebilir ya da güncelleme gelmeden önce birinin Türkçe yama yapma ihtimali var şu anlık mevcut değil.

Yeni konular

Geri
Yukarı