Zoom'da küfreden biri dava edilir mi?

Senin yaptığın da suç ama onu nasıl yapacağız.

Her küfür yiyen dava açsaydı ne anlamı kalırdı ki?

Bomboş bir şey arkadaş bu sonuçta arkadaş ortamında karşılıkta ana avrat gidiliyor yani elden bir şey gelmez.

Güzel film kim çekti?
Senaryoyu kim yazdı?
İyi izlenir ha.

(Filmi yapılır bunun "bitmeyen dava".)

Son olarak şunu da ekleyeyim.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Filmin sonu mezar arkadaşlarınla iyi geçinmeye çalış, takma Selahattin Özdemir dinle hayatı anlarsın.

Bu dava, mahkeme işlerini çocuk oyuncağı mı sanıyorsunuz?
Harbiden aklım almıyor. Nefes alsan dava edecek tipler var.
Dava işlerini basit işler sanıyorlar. Adam vurup içeri atılmayan kişiler var arkadaşlar.

Buradan da size öğüt olsun; Sanalda ne yaptığınıza çok dikkat edin, hem de çooook...

Arkadaşların da belirttiği gibi izinsiz kayıt almakla ilgili karşı dava açılırsa sen ceza alırsın. Mesela bir iş yerine hırsız girdi ve güvenlik kameraları kayıt altına aldı durumu ancak herhangi bir yerde ortamın kayıt altına alındığı ibaresi yok. Bu durumda hırsız davacı olursa davayı kazanır. Hükümlerin meşrutiyeti bu yüzden sorgulanmakta ancak hukuki mi derseniz evet öyle. Hakaret davası açılabilir ancak bunu kanıtlayacak unsurların ve belirli şahitlerin olması gerek.

Arkadaşlar bir deneme yaptık arkadaşımla, arkadaşım bana küfretti. Ben ses kaydı aldım. Sadece merak ediyorum, ben onu dava edebilir miyim? Zoom'da oldu.
Yani ne dediğine bağlı ama bana kalırsa yaptığın suç değil yayıncılar başkalarının haberi olmadan onların sesini yayında yayınlıyor. Yani onlarla senin yaptığın neredeyse aynı şey ses kayıdı sadece bir kanıttır ama sana öyle bi normal küfür ettiyse normal davalık bir şey yok.

Arkadaşların da belirttiği gibi izinsiz kayıt almakla ilgili karşı dava açılırsa sen ceza alırsın. Mesela bir iş yerine hırsız girdi ve güvenlik kameraları kayıt altına aldı durumu ancak herhangi bir yerde ortamın kayıt altına alındığı ibaresi yok. Bu durumda hırsız davacı olursa davayı kazanır. Hükümlerin meşrutiyeti bu yüzden sorgulanmakta ancak hukuki mi derseniz evet öyle. Hakaret davası açılabilir ancak bunu kanıtlayacak unsurların ve belirli şahitlerin olması gerek.
Hocam o hırsız olayı o kadar da değil. Hakim adamın hırsız olduğunu bildiği için cezayı dükkan veya ne sahibiyse onu haklı bulur böyle bir durumda.

Hocam o hırsız olayı o kadar da değil. Hakim adamın hırsız olduğunu bildiği için cezayı dükkan veya ne sahibiyse onu haklı bulur böyle bir durumda.
Durum hırsızın karşı dava açmasıyla alakalı yani öyle değil demek sonucu değiştirmiyor maalesef. Ortada belirli kanunlar var.

Geri
Yukarı