Zoom'da küfreden biri dava edilir mi?

Açık lise de hukuk okuyunca böyle oluyor.
Bak kardelim benim babam 21 yıllık savcı 2015 yılından beri Başsavcılık yapıyor. 18 yaşından küçük insanlar şikayette ifade vermede bulunabilirler. Dava da kendileri adına ailesi üstüne açılır. 13 yaşandan büyük her insan yasal olarak yükümlüdür . Ben 3. sınıfta bir kaza konusunda tanık olarak dinlendim.

Dava açma gibi bir düşüncen var ise boşuna uğraşma sende suçlusun !
Dava açsan bile kimse seni dinlemez dava açmaz, yasaya göre açabilirsin belki ama küçük sebepten kimse dava açmaz.

Welcome To Turkey

Dava açma işine gelirsek eğer.

Kanunlara göre kişiden habersiz alınan ses kayıtları herhangi bir şekilde delil olarak sayılmaz.
Ancak delili toplamananın başka bir yolu bulunmuyorsa habersiz alınan ses kayıtları delil olarak sayılır. Analı bacılı milli değerlere küfür edilmediği sürece takmayacaklardır.

Kanunlara göre kişiden habersiz alınan ses kayıtları herhangi bir şekilde delil olarak sayılmaz.
Ancak delili toplamananın başka bir yolu bulunmuyorsa habersiz alınan ses kayıtları delil olarak sayılır. Analı bacılı milli değerlere küfür edilmediği sürece takmayacaklardır.
Kişiden habersiz alınan deliller bazı durumlarda delil olarak sunulabilirler. Sadece delil olmadığı durumlarda tek değil, tabi istisnalar mevcut.

Dava etmeni gerektiren gerekçe nedir tam olarak? Çok mu ağır küfretti ki?

Hayır aslında çok ağır etmedi deneme amaçlı yaptık sonuçta edebilir miyim edemez miyim ona göre o başka birini dava edecekmiş eğer ediliyorsa.
Sana neden küfür ediyor?

Sadece denedik dava edilebilir mi edilemezmi Google da edebilirsin veya edemezsin demiyordu.
Hocam sizde ne arkadaş çıktınız be. Etseniz bile duruşma tekrarlanır döngüye girer 2-3 yıl sonra dava düşer.

Arkadaşlar davayı ben etmiyorum arkadaşımla deneme yaptım ve bende yardım için size soruyorum.
Yaşınız büyük olmadığından açamazsınız.
böyle bir konu açıp soran kişinin yaşı büyük olması zor.

Zaten deneme amaçlıydı Google'de söylemedi hiçbir şey.
Arkadaşının sana ettiği küfürü gerçek algıladın yani? Yaşın Max 10 olmalı.

Kaç kere dicemi bilmiyorum orada deneme yaptık deneme amaçlıdır yazıyor.
Dava açma gibi bir düşüncen var ise boşuna uğraşma sende suçlusun !
Dava açsan bile kimse seni dinlemez dava açmaz, yasaya göre açabilirsin belki ama küçük sebepten kimse dava açmaz.

Welcome To Turkey
Of offf deneme amaçlıdır diyorum arkadaşlar ben arkadaşımı dava etmem zaten o başka birini edecekti eğer edebiliyorsa bende size sordum.

of OFFf deneme amaçlıdır diyorum arkadaşlar ben arkadaşımı dava etmem ztn o başka birini edicekti eğer edebiliyorsa bende size sordum
Senin yaptığın da suç ama onu nasıl yapacağız.

Her küfür yiyen dava açsaydı ne anlamı kalırdı ki?

Bomboş bir şey arkadaş bu sonuçta arkadaş ortamında karşılıkta ana avrat gidiliyor yani elden bir şey gelmez.

Of OFFf deneme amaçlıdır diyorum arkadaşlar ben arkadaşımı dava etmem zaten o başka birini edecekti eğer edebiliyorsa bende size sordum ya bunları yazmaktan beynim yokoldu

Geri
Yukarı