Zorbalığa uğruyorum

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Benim 4 defa takip edilmişliğim var. Kendime de yardım etmek isterdim size de. Sokakta görüp beğendiğini takip eden erkekler var. Her şehirde var böyle erkekler.

Bizim milletimiz nasıl biliyormusun? Sokakta bir erkek, bir kadını rahatsız ediyorsa kadına yardım edebilirler ama rahatsız edilen kişi trans kadın ise yardım etmezler. Farkında olmadan günah işliyorlar.

yorumun için teşekkürler, yarın dışarı gizli polis ile çıkacağım eğer saldıran olursa enseleyecekler.

Polise söyle yada adam topla döv

Polise gidin. Bunlardan bizim burada da var, bisikletimi çaldılar, kartıma para yükleyecekken beni sıkıştırdılar...

Bu kadar kıskanç ve tabiri caizse aptal bir insanla şükürler olsun ki daha önce karşılaşmadım. Bence kesinlikle polise gidin ya da bir büyüklerinizle falan gelin, polise gitmek daha mantıklı bence.

Bu kadar kıskanç ve tabiri caizse aptal bir insanla şükürler olsun ki daha önce karşılaşmadım. Bence kesinlikle polise gidin ya da bir büyüklerinizle falan gelin, polise gitmek daha mantıklı bence.
eskiden hiç yoktu böyle insanlar, son zamanlarda çoğaldı...

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…