Zorbalığa uğruyorum

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Tüm cevaplarınız için çok teşekkür ederim, arkadaşımın polis babasına ve kendi babama olayı güzelce anlattım.
Yarın çocukların olduğu tarafa gideceğiz, o sırada da arkamızdan gizlice polisler takip edecek.
O sırada da çocuklar sataşır sataşmaz direk enseleyeceğiz.
Yarın tekrar yazarım. Cevaplarınız önerileriniz için çok teşekkürler.
Bir arkadaş yaşlar kaç ve nerede demiş. Yaş 17 Muğla/Köyceğiz
Fitness a gitme sebebim kalıplı görünmek kilo almak zargana olmaktan kurtulmak.
Eğer iri görünürsem kaslı görünürsem en azından korkup bu adam bizi yer diye düşündürtmek.
İyi geceler dilerim...

İyi geceler, umarım istediğin sonla biter.

Sizce cesaretimi toplayıp çocuğu gördüğüm yerde ilk yumruğu ben atıp ağız burun kırmaya mı çalışayım?

Polisin yapacağı tek şey tutanak tutup karakolda höt möt bağırmak, akşamına yine serbest kalacaklar. Normalde polise gidin derdim de kâle bile almıyorlar. Siz bir şeyler yapmadığınız sürece üstünüze sürekli gelecekler haberiniz olsun. Güzelce bir dayaktan sonra bir daha gelmezler.

Eğer iri görünürsem kaslı görünürsem en azından korkup bu adam bizi yer diye düşündürtmek.

Aslında olayın kafada bittiğini olayı kavradığın zaman farkedeceksin. Kilonu alıp geniş adam olduktan sonra gelen cesaret aslında senin kafanda oluşuyor, kütlene güveniyorsun. Sen bir amaca bir şeye güvendiğin için karşı tarafı düşündürtüyorsun aslında. Geniş adam olduğun için değil. Şu an Daha farklı bir amaca bağlanman belki öz güven sorununu daha hızlı çözmene yardımcı olabilir fakat ne ben ne de sen bunu tam olarak şu an biliyoruz. Sadece bildiğimiz yolları konuşuyoruz. Demekki kendimizi halen tanıyabilmiş değiliz. Umarım sorunu hızlı bir şekilde halledersiniz. Sağlıcakla kal.

Tüm cevaplarınız için çok teşekkür ederim, arkadaşımın polis babasına ve kendi babama olayı güzelce anlattım.
Yarın çocukların olduğu tarafa gideceğiz, o sırada da arkamızdan gizlice polisler takip edecek.
İyi geceler dilerim...
hadi iyi şanslar

Buraya konu açtığına göre sana daha fazla yapılabilabilir bir yapın varmış, neyseki insaflı çocuklarmış. Umarım alışırsın bu duruma ve umarım başına bir şey gelmez.

İyi geceler dilerim...
Sonucu çok merak ediyorum. Ne oldu?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı