Zorla sevmeye çalıştığınız bir oyun söyleyin

Sevmeye çalışmak değil de. Oyunlara haddinden fazla zaman ayırıyorum.

Mesela bir oyuna başlıyorum 50 saat gömüyorum. Oyuna bayılıyorum, ama oyun bitmemiş oluyor. Daha 40 saat daha oynamam gerekiyor. Ben kendimi zorlayarak sıkarak bitirmeye çalışıyorum bu da oyundan sıkılmama sebep oluyor.

Son zamanlarda birçok oyunu bu yüzden bitiremedim.

Yeni sürümlerde Minecraft artık çok daha kolaylaştı. Farmlar falan fistan artık çok daha kolay bir şekilde oynanabiliyor. Eskiden 1.8, 1.9 sürümleri çok farklıydı. O zamanlar daha gelişmemişti, farmlar, taktikler vs yaygın değildi. Eskiden ev yapardın, maden yapardın, yemek için hayvan keserdin falan çok az seçenekler vardı. Şimdi bayağı bir arttı, her şey yapabiliyorsun.
Müzikleride efsanevidir.

Müzik olduğunu bile bilmiyorum 🥲
Şöyle diyeyim çok oyun oynayan birisi değilim evlenince sevgilimle beraber oynama hayalim var. Hayatım boyunca oynadığım oyun sayısı Max 20 falan. Kardeşim oynuyor PC de beni sarmıyor.

Müzik olduğunu bile bilmiyorum 🥲
Şöyle diyeyim çok oyun oynayan birisi değilim evlenince sevgilimle beraber oynama hayalim var. Hayatım boyunca oynadığım oyun sayısı Max 20 falan. Kardeşim oynuyor PC de beni sarmıyor.
Hocam müziklerini de bilmiyorsanız sevmemeniz normaldir o zaman. :D çünkü gerçekten olağanüstü bir müzikleri var. belli ki fazla oynamamışsınız hocam özellikle dediğim gibi, geçmişte iyi / kötü anılarınız birikmediyse kolay kolay sevemezsiniz. dışarıdan baktığınızda basit bir oyun dersiniz ama aslında öyle değildir.

Hocam müziklerini de bilmiyorsanız sevmemeniz normaldir o zaman. :D çünkü gerçekten olağanüstü bir müzikleri var. Belli ki fazla oynamamışsınız hocam özellikle dediğim gibi, geçmişte iyi / kötü anılarınız birikmediyse kolay kolay sevemezsiniz. Dışarıdan baktığınızda basit bir oyun dersiniz ama aslında öyle değildir.

Yoo yok basit asla değil çok yaratıcı bir oyun 9 yaşında kardeşim var oynuyor arada bakıyorum öyle cidden çoğu oyuna göre geliştirici bir oyun.

Yoo yok basit asla değil çok yaratıcı bir oyun 9 yaşında kardeşim var oynuyor arada bakıyorum öyle cidden çoğu oyuna göre geliştirici bir oyun.
Evet, özellikle küçük yaşta çocukların oynaması daha da iyi. oyunu oynarken hayal gücünüzü kullanıyorsunuz. bu sayede ortaya daha iyi yapılar, işler çıkarmanız da mümkün oluyor.

2019'da henüz kendi oyun zevki olmayan bir çocukken Witcher 3'ü çok sevmeye çalışmış ama sevememiş ve hileyle acele ederek bitirip salmıştım. Onun dışında 2021'den beri kendi oyun zevklerim var ve sevmediğim veya ortalama bulduğum oyuna direkt sevmedim veya ortalama buldum diyebiliyorum.
Zaten forumda PS'ci, Ubisoft'çu, Walking Dead'ci ve Bioshock'çu tayfa bu yüzden beni hiç sevmez.

Evet, özellikle küçük yaşta çocukların oynaması daha da iyi. Oyunu oynarken hayal gücünüzü kullanıyorsunuz. Bu sayede ortaya daha iyi yapılar, işler çıkarmanız da mümkün oluyor.

Hak veriyorum kesinlikle üretkenliğe katkısı büyük. Herkes Minecraft oynarken ben moto GP URT 3 oynardım hala da onun müzikleri dinlerim 😀

Yeni konular

Geri
Yukarı