Zorla sevmeye çalıştığınız bir oyun söyleyin

RDR2 kısa bir süre oynadım ve hemen sıkıldım. Oyun bana çok ağır kalıyor fakat ileri zamanlarda tekrar şans vermek istiyorum.

Yeni sürümlerde Minecraft artık çok daha kolaylaştı. Farmlar falan fistan artık çok daha kolay bir şekilde oynanabiliyor. Eskiden 1.8, 1.9 sürümleri çok farklıydı. O zamanlar daha gelişmemişti, farmlar, taktikler vs yaygın değildi. Eskiden ev yapardın, maden yapardın, yemek için hayvan keserdin falan çok az seçenekler vardı. Şimdi bayağı bir arttı, her şey yapabiliyorsun.
Müzikleride efsanevidir.

Minecraft oynadığım zamanlar 2016 ve daha öncesi bir toprak ev yapardım hayatta kalırdım sonradan hiç sarmadı ve oyun çok farklı geliyor artık. Eskiden çok oynamama rağmen şu an oyuna pek fazla bakmıyorum.

O yıllarda Roblox'da güzeldi şu an oyun hâlâ duruyor ama giripte oynamam pek eskiden oyunlar sade ve güzeldi.

Eski GTA oyunlarını seviyorum ama GTA III oynayasım bazen hiç gelmiyor sadece bitirmeye çalışıyorum.

Minecraft oynadığım zamanlar 2016 ve daha öncesi bir toprak ev yapardım hayatta kalırdım sonradan hiç sarmadı ve oyun çok farklı geliyor artık. Eskiden çok oynamama rağmen şu an oyuna pek fazla bakmıyorum.

O yıllarda Roblox'da güzeldi şu an oyun hâlâ duruyor ama giripte oynamam pek eskiden oyunlar sade ve güzeldi.

Eski GTA oyunlarını seviyorum ama GTA III oynayasım bazen hiç gelmiyor sadece bitirmeye çalışıyorum.
Minecraft eskiden daha güzeldi amenna. şimdi Minecraft'ı ağız tadıyla oynamak için maksimum 4 kişili bir ekibe ihtiyacınız var. tabii ekip yeni sürümlere hakim olacak şekilde olmalı, yani farmlar'a, bazı şeylere vesaire.

Ben şu sıralar Technopatta da konu açtım Minecraft oynamak için lakin doğru dürüst bir ekip kuramadık. yapı bilgisi olan, farmlara hakim olan kişiler de lazım. yani kimse bir şey bilmeden girip oynarsanız açıkcası pek sarmayabilir. Tek kesinlikle oynanmaz. bazı kişiler halen oynamak istemiyor olabilir doğrudur lakin anısı olan kişiler için bambaşkadır.

Roblox da zamanında güzeldi, şimdi Roblox'da pek doğru dürüst oyunlar kalmadı. kaldıysa da saçma sapan güncellemelerden sonra bozuldular.

RDR2 kısa bir süre oynadım ve hemen sıkıldım. Oyun bana çok ağır kalıyor fakat ileri zamanlarda tekrar şans vermek istiyorum.
Size hak veriyorum başları aşırı sıkıcıydı. Katlanıp Chapter 2'nin sonlarına gelince oyun benim için zincirlerini kırdı. Cidden bayıldım ki Backloggd hesabıma göz atarsanız Favori 5 oyunum içerisindedir.

Dying Light
Bioshock
Death Stranding
Ve adını hatırlamadığım 2-3 oyun daha.

Yeni konular

Geri
Yukarı