Zorla sevmeye çalıştığınız bir oyun söyleyin

GTA 5. Yani hikayeyi bitireyim diyorum şuan %55 bir şeyim fakat bir görevi yapınca başka görev kalmıyor yan görevlerde çok sıkıcı oluyor. Kaydetmeyi her seferinde unutup o bölümü oynuyorum. En az 3-4 kez silip yüklemişimdir. Geri yükledim fakat sileceğim gibi hatta şimdi siliyorum.

GTA 5. yani hikayeyi bitireyim diyorum şu an %55 bir şeyim fakat bir görevi yapınca başka görev kalmıyor yan görevlerde çok sıkıcı oluyor. Kaydetmeyi her seferinde unutup o bölümü oynuyorum. En az 3-4 kez silip yüklemişimdir. Geri yükledim fakat sileceğim gibi hatta şimdi siliyorum.

O kadar San Andreas oynadıktan sonra birden GTA V'e geçince arabaya bindikten 5-6 saniye sonra öldüm bir daha oynamadım 😃

Oyunun ilk çıktığı zamanlardı.

RDR 2, GTA serisi, Witcher 3

Bir de oyun grafikleri ne kadar gerçekçi oldursa ben oyun oynadığımı hissetmiyorum, sıkılıyorum. Bu yüzden nintendo oyunlarını tercih ediyorum.

GTA san, Far Cry serisi, AC serisi, NFS serisi, Forza Horizon serisi, Stray.

Ne saçma bir soru sevmiyorsam zaten oynamam o oyunu.

Mesela X oyununu oynuyorsun beğenmedin aradan 8 gün geçti bir bakıyorsun inceleme siteleri.
X oyunu son 10 yılın en iyilerinden.
X oyunu yılın en iyisi,
Gaza gelip bideha giriyorsun fakat gene sevemiyorsun.
Konu bundan bahsediyor.
(Galiba)

GTA san, Far Cry serisi, AC serisi, NFS serisi, Forza Horizon serisi, Stray.

Mesela X oyununu oynuyorsun beğenmedin aradan 8 gün geçti bir bakıyorsun inceleme siteleri.
X oyunu son 10 yılın en iyilerinden.
X oyunu yılın en iyisi,
Gaza gelip bideha giriyorsun fakat gene sevemiyorsun.
Konu bundan bahsediyor.
(Galiba)
Yine de mantıklı gelmedi bana ama neyse fikrimi söyledim sadece.

Yeni konular

Geri
Yukarı