Zorla sevmeye çalıştığınız bir oyun söyleyin

RDR2, şimdilik başarısız. Oyunun temposu bana fazla ağır geliyor.

Doom Eternal, başarılı. Oyunu ilk oynadığımda başım ağrıyordu dolayısıyla zevk alamamıştım. İkinci kez başladığımda ise sanırım birkaç oturuşta bitirdim oyunu ve tadı damağımda kaldı. Müziklerini oyun dışında bile hala sık sık dinliyorum, cidden büyük şey kaçırmışım.

Son yıllarda deneyimlediğim açık ara en iyi FPS oyunuydu.

RDR2, şimdilik başarısız. Oyunun temposu bana fazla ağır geliyor.

Doom Eternal, başarılı. Oyunu ilk oynadığımda başım ağrıyordu dolayısıyla zevk alamamıştım. İkinci kez başladığımda ise sanırım birkaç oturuşta bitirdim oyunu ve tadı damağımda kaldı. Müziklerini oyun dışında bile hala sık sık dinliyorum, cidden büyük şey kaçırmışım.

Son yıllarda deneyimlediğim açık ara en iyi FPS oyunuydu.

RDR2'nin kaçıncı saatlerindesin.

İnsanların sevemediğim oyunlara bak. Witcher 3, GTA 4, RDR 2. Abi bunlar yeryüzünün çiçekleri nasıl sevemediniz acaba? Çaba göstermek lazım bu oyunları sevmemek için.

İnsanların sevemediğim oyunlara bak. Witcher 3, GTA 4, RDR 2. Abi bunlar yeryüzünün çiçekleri nasıl sevemediniz acaba? Çaba göstermek lazım bu oyunları sevmemek için.
Witcher 3: Oynanış anlamında ham bir oyun.
GTA 4: Dönemi için çok iyi ama günümüzde eksikliklerini hissetmemek çok zor.
RDR2: Fazla ağır bir oyun. İnsanlar nasıl 3 saatlik bir Scorsese filmini çok ağır diye sevemiyorsa RDR2'yi de sevemez.
Şahsen ben de Witcher kitaplarını sevmeme rağmen oynanışı sebebiyle 3. oyunu çok sevmiyorum.

Son düzenleme:
Popüler diye sevmek zorunda değiliz ben yasaları oyunda çiğnemeyi eğlenceli bulmuyorum mesela. Çaba göstermek falan lazım değil herkesin zevkleri ayrı.

Yeni konular

Geri
Yukarı