Zorunlu askerlik hakkında düşünceleriniz neler?

Düşman müşman beni ilgilendirmez. Askerlik paralı askerlerin işidir. Vatanın, milletin güvenliği beni bağlamaz. Cehennemin dibine. 😡 Şu eski gelenekçi askerlik algısını bırakın sene 2023 oldu. 1900'lü yıllarda yaşamıyoruz.

Bu ülkede yaşadığın için düşman müşman seni ilgilendiriyor kardeşim. Kendini koruyacak gücün varsa al yanına 5 tane silahlı adam git dağ evinde yaşa.

Düşman müşman beni ilgilendirmez. Askerlik paralı askerlerin işidir. Vatanın, milletin güvenliği beni bağlamaz. Cehennemin dibine. 😡 Şu eski gelenekçi askerlik algısını bırakın sene 2023 oldu. 1900'lü yıllarda yaşamıyoruz.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Şu videodaki arkadaşsın her halde, üstteki post'da deli raporu aldığını yazmışsın. Savaş çıkacağı zaman, ilk kaçacak olanlarda sizsiniz. Savaş çıkacağı zaman, düşmana raporunu gösterirsin artık :) motor taklidi yaparsın.

Senin neci olduğunu neyin savunucusu olduğunu az çok tahmin ediyorum ama neyse.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Şu videodaki arkadaşsın her halde, üstteki post'da deli raporu aldığını yazmışsın. Savaş çıkacağı zaman, ilk kaçacak olanlarda sizsiniz. Savaş çıkacağı zaman, düşmana raporunu gösterirsin artık :) motor taklidi yaparsın.

Bu gitmesin askere zaten ya. Askerlik yürek işi yarın bir gün yunan gelip anasının bacısın başörtüsünü çıkarmaya çalıştığında oturup izlesin.😂

Senin neci olduğunu neyin savunucusu olduğunu az çok tahmin ediyorum ama neyse.
Bu gitmesin askere zaten ya. Askerlik yürek işi yarın bir gün yunan gelip anasının bacısın başörtüsünü çıkarmaya çalıştığında oturup izlesin.😂
Askerlik profesyonel askerin işidir. Profesyonel yani paralı askerler askerlik yapmalıdır. Profesyonel askerlerde vatan, millet, din gibi kavramlar ve duygularla askerlik yapmamalıdır. Askerlik yalnızca para karşılığında yapılan bir iş olmalıdır. Dini ve milli duygular alet edilmeden yapılan bir job olmalı. Böylelikle daha güçlü ve profesyonel bir ordu olur. Gitmek istemeyende yan gelir yatar. Tercih kişinin, özgürlük kişinindir.

FkqMtYgUcAARP1d.jpg

Geçmişte zorunlu askerlik yapanlara yazık. zorunlu askerlik hiç olmamalıydı. Hatta ülkeler birbirine düşman olmamalı ve tehdit olmamalı dolayısıyle askerlik hiç olmamalı (işin hayal kısmı)

Yeni konular

Geri
Yukarı