Zotac 1650 Super almaya değer mi?

Peki. Zotac ile Gigabyte olan kartlar arasında bir seçim olacaksa ben zaten çok ısınmayan bir kart olan 1650S için rahatlıkla şunu söylerim: Hangisinin görüntüsü hoşunuza gittiyse ve kasanızda güzel gözükeceğini düşünüyor iseniz onu alın.

Screenshot_2020-03-19-12-35-34-50.png

Bu parçaları almalıyım o zaman.

Technobiyotikte 1760 liraya GTX1660 super satılıyor. Günlük hayatta hiçbir farkını göremeyeceğin(açılışta 2 saniye fark ettiriyor) bir SSD’ye 300-350 lira fazla vereceğine gidip SATA SSD alıp ekran kartını çok daha iyi hale getirebilirsin. Zira senin aldığın SSD oyun ve günlük kullanım amaçlı değil. Ayrıca bir sorunu var mo bilmiyorum ama o fiyata 75hz 1 ma monitörler var.

Technobiyotik'te 1760 liraya GTX1660 Super satılıyor. Günlük hayatta hiçbir farkını göremeyeceğin(açılışta 2 saniye fark ettiriyor) bir SSD’ye 300-350 lira fazla vereceğine gidip SATA SSD alıp ekran kartını çok daha iyi hale getirebilirsin. Zira senin aldığın SSD oyun ve günlük kullanım amaçlı değil. Ayrıca bir sorunu var mı bilmiyorum ama o fiyata 75hz 1 ma monitörler var.
WD Black, Western Digital'in oyunlar için tasarlanan ürünü :) Nvme SSD'nin farkını kullanan bilir.
Ama 600TL'ye deymez ve düşük bütçede NVMe alınmaz.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı