Zotac 3060 Ti 8 GB vs MSI Ventus 2X OC 12 GB

Sanke

Decapat
Selam. Aralarında 1.800₺ fark var. Eğer bu Bant'da başka ekran kartı öneriniz varsa yapabilirsiniz. Fakat bu soruya yanıt verirseniz çok sevinirim. Nedeni ile yazarsanız daha güzel olur.

Sistemin Diğer Parçaları ;

i5 12600
Gigabyte B660M
Corsair Vengeance RGB PRO 32 GB 2x16
Corsair H100X Sıvı Soğutma
970 EVO 1 TB M.2 SSD
Corsair CX750M Güç Kaynağı
MSI MAG FORGE 101M

3060 Ti daha iyi olur ama amacın sadece oyunsa direkt RX 6750 XT'ye bak:

Bence 3060 Ti alman daha iyi olacaktır.
Nedeni ile açıklar mısın?

Hocam render işlerimde olucak.

3060 Ti daha iyi olur ama amacın sadece oyunsa direkt RX 6750 XT'ye bak:
Neden daha iyi olucağını açıklar mısın? Karşılaştırdığımda 1.800₺ fark göremiyorum. Render işlerim olacağı için RX pek önerilmiyor.

3060 Ti Sisteminle uyumlu çalışır.
Hocam nedenini açıklar mısın ? İki kartı karşılaştırdığımda aralarında pek fark göremedim.

Hocam render işlerimde olacak.

Neden daha iyi olacağını açıklar mısın? Karşılaştırdığımda 1.800₺ fark göremiyorum. Render işlerim olacağı için RX pek önerilmiyor.

Hocam nedenini açıklar mısın? İki kartı karşılaştırdığımda aralarında pek fark göremedim.

Render ise render da pek fark olmaz oyunca çok daha güçlü 3060 Ti.

Hocam render işlerimde olucak.

Neden daha iyi olucağını açıklar mısın? Karşılaştırdığımda 1.800₺ fark göremiyorum. Render işlerim olacağı için RX pek önerilmiyor.

Hocam nedenini açıklar mısın ? İki kartı karşılaştırdığımda aralarında pek fark göremedim.
Oyunda oldukça fark var. Sadece render yapacaksanız 3060 yeterli olur size ancak amaç oyun + render ise ciddi anlamda fark var. Youtube’ye 3060 vs 3060 Ti yazarsanız farkı görebilirsiniz.

Render ise render da pek fark olmaz oyunca çok daha güçlü 3060 Ti.
Oyunda oldukça fark var. Sadece render yapacaksanız 3060 yeterli olur size ancak amaç oyun + render ise ciddi anlamda fark var. Youtube’ye 3060 vs 3060 Ti yazarsanız farkı görebilirsiniz.
Driver konusunda ve sağlamlık açısından Nvidia daha iyi.

3060 ie arasındada baya fps farkı var.

Yorumlarınız için teşekkür ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı