Zotac 660 Ti vs ASUS DCU 7950 TOP

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ya kitleye bakacaksın, alış satış sayısına bakacaksın. Kötü kart olsalar kimse satın almazdı Twin Frozr gibi soğutmaları.

MSI hakkında ters bir laf mı ettim? Konu dağılmasın. Hangisinin performansı iyi ise onu al.

Yok tabii ki etmedin. Sadece vakit geçirmek için konuşuyoruz.

Konu dağılmasın değil, konu çözüldü kapandı zaten. HD 7950 dedi herkes.

Son düzenleyen: Moderatör:
Zaten test sonuçlarını bile paylaşmaya gerek yok. HD 7950 yüksek çözünürlükte GTX 660 Tİ'yi geçiyor.

Doğal olarak rakibi GTX 670'tir. ;)

Referans tasarımdan en kötü kart daha iyidir, orası ayrı. Fakat artık referans tasarımlarda da ısı boruları kullanılıyor.

Affedersin ama Zotac almamış olman, onun hakkında yorum yapabileceğin anlamına gelmiyor. Soğutması bana göre gayet başarılı.

Şimdi sıralama şöyle, ASUS, MSI, ondan sonra Sapphire geliyor sıralama olarak, sonra Povercolor, XFX, ondan sonra Zotac. Bu gün bile Powercolor ve XFX'nin özel soğutmaları mevcut. Hiç Zotac'ın özel tasarımlarını GTX 680 HD 7970 gibi kartlarda gördünmü hiç, GTX 680'de var ancak çok ta özel soğutma değil. Kimsenin de umrunda değil Zotac bu soğutmayı bu kartda kullanırmı diye. Ancak bir kart çıksın bütün dünya DirectCU II ve Wwin Frozr 3 gibi soğutmalar çıkmadan almıyor. Zotac dedinmi akla gelen ilk kelime 8800 GT 9800 GT devri.

Sıralamada bir yanlışım varsa söyleyin, en sonda Zotac. Mert illa alıp test etmeme ne gerek var? Dünya ne söylüyorsa biz de onu söylüyoruz. GTX 690 GTX 680'den iyi diyorsun demi, peki nereden biliyorsun ikisini de alıp test ettin mi? Bu da onun gibi bir şey.

Şimdi sıralama şöyle, ASUS, MSI, ondan sonra Sapphire geliyor sıralama olarak, sonra Povercolor, XFX, ondan sonra Zotac. Bu gün bile Powercolor ve XFX'nin özel soğutmaları mevcut. Hiç Zotac'ın özel tasarımlarını GTX 680 HD 7970 gibi kartlarda gördünmü hiç, GTX 680'de var ancak çok ta özel soğutma değil. Kimsenin de umrunda değil Zotac bu soğutmayı bu kartda kullanırmı diye. Ancak bir kart çıksın bütün dünya DirectCU II ve Wwin Frozr 3 gibi soğutmalar çıkmadan almıyor. Zotac dedinmi akla gelen ilk kelime 8800 GT 9800 GT devri.

Sıralamada bir yanlışım varsa söyleyin, en sonda Zotac. Mert illa alıp test etmeme ne gerek var? Dünya ne söylüyorsa biz de onu söylüyoruz. GTX 690 GTX 680'den iyi diyorsun demi, peki nereden biliyorsun ikisini de alıp test ettin mi? Bu da onun gibi bir şey.

İyi de bu soğutma. Sen GTX 680 ve 690 ile bir tutuyorsun. Nvidia, GTX 690'ı GTX 680'den performanslı olsun diye yaptı değil mi ? Ama gelip ASUS'un DirectCUII TOP modeli, düz DirectCUII'ye rakip mi ? İkisi de ayrı. Ya burada Zotac'ı da savunmuyorum.

Hiç Zotac'ın özel tasarımlarını GTX 680 HD 7970 gibi kartlarda gördünmü hiç,

GTX 680'de gördüm ve ForAnAngeL kullanıyor. Ayrıca Zotac AMD kart üretmiyor ki ? Ben şahsen Zotac ile Sapphire'i eş tutuyorum. ASUS'un kalitesini tartışamayız ancak Zotac'ı da çöpe atamayız !

Kendine göre bir sıralama yapmışssın. Sen takıl orada kendi kendine.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı