Zotac Ekran Kartı Modelleri

D

dieforhsyn07

Ziyaretçi
Arkadaşlar zotac ekran kartında iyi mi ? Ayrıca hepsi nVidia hiç AMD yok mu ?

Zotac sadece Nvidia kartı üretir. Çoğu kişi önermez, bence yanlış. Zotac kendini kanıtlamış, gayet iyi bir firmadır. Tercih edebilirsin.

Peki 300 TL sınırla HD7790 mı önerirsiniz zotac başka bir model mi ?

Üstüne biraz daha koyup 650 TI Boost modelini alabilirsiniz. 300 TL aralığında alabileceğiniz en iyi kart 7790'dır.

İnternette Zotac hakkında pek iyi şeyler söylenmiyor nedense. Soğutması kötüymüş fakat bende tam olarak bilmiyorum. Bende Zotac ekran kartı kullanıyorum. Bir sıkıntı yaşamadım.

Zotac = Sapphire. PC Partner... Daha iyi alternatiflere yönelin derim.
Nasıl oluyor recep abi Ben zotac 1050 sini almayı düşünüyordum zotac sorun çıkarırmı ?
genelde okuduğum yerlerde tavsiye etmezler vede sorunlu diyorlar garanti açısından

Nasıl oluyor recep abi Ben zotac 1050 sini almayı düşünüyordum zotac sorun çıkarırmı ?
genelde okuduğum yerlerde tavsiye etmezler vede sorunlu diyorlar garanti açısından
Tebrikler kardeşim 4 senelik konuyu hortlattın.Soruna gelirsek 4 sene önce Zotac kötü bir markaydı fakat artık kendini kanıtladı garantiside iyidir.

Tebrikler kardeşim 4 senelik konuyu hortlattın.Soruna gelirsek 4 sene önce Zotac kötü bir markaydı fakat artık kendini kanıtladı garantiside iyidir.
Teşekkürler 4 sene iyi bir zamanlamadır umarım biraz daha araştırıp güvenilir olup olmadığını kontrol edip ona göre alıcağım bana göre çok iyi değerleri var kartın almadan önce bir şeyleri araştıranlardanım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…