Zotac Ekran Kartı Modelleri

• Konuyu başlatan dieforhsyn07
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 8
  • Görüntüleme 797
İnternette Zotac hakkında pek iyi şeyler söylenmiyor nedense. Soğutması kötüymüş fakat bende tam olarak bilmiyorum. Bende Zotac ekran kartı kullanıyorum. Bir sıkıntı yaşamadım. :D

Nasıl oluyor recep abi Ben zotac 1050 sini almayı düşünüyordum zotac sorun çıkarırmı ?
genelde okuduğum yerlerde tavsiye etmezler vede sorunlu diyorlar garanti açısından
Tebrikler kardeşim 4 senelik konuyu hortlattın.Soruna gelirsek 4 sene önce Zotac kötü bir markaydı fakat artık kendini kanıtladı garantiside iyidir.

Tebrikler kardeşim 4 senelik konuyu hortlattın.Soruna gelirsek 4 sene önce Zotac kötü bir markaydı fakat artık kendini kanıtladı garantiside iyidir.
Teşekkürler 4 sene iyi bir zamanlamadır umarım biraz daha araştırıp güvenilir olup olmadığını kontrol edip ona göre alıcağım bana göre çok iyi değerleri var kartın almadan önce bir şeyleri araştıranlardanım :D

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı