Zotac Ekran Kartı Modelleri

• Konuyu başlatan dieforhsyn07
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 8
  • Görüntüleme 792
İnternette Zotac hakkında pek iyi şeyler söylenmiyor nedense. Soğutması kötüymüş fakat bende tam olarak bilmiyorum. Bende Zotac ekran kartı kullanıyorum. Bir sıkıntı yaşamadım. :D

Nasıl oluyor recep abi Ben zotac 1050 sini almayı düşünüyordum zotac sorun çıkarırmı ?
genelde okuduğum yerlerde tavsiye etmezler vede sorunlu diyorlar garanti açısından
Tebrikler kardeşim 4 senelik konuyu hortlattın.Soruna gelirsek 4 sene önce Zotac kötü bir markaydı fakat artık kendini kanıtladı garantiside iyidir.

Tebrikler kardeşim 4 senelik konuyu hortlattın.Soruna gelirsek 4 sene önce Zotac kötü bir markaydı fakat artık kendini kanıtladı garantiside iyidir.
Teşekkürler 4 sene iyi bir zamanlamadır umarım biraz daha araştırıp güvenilir olup olmadığını kontrol edip ona göre alıcağım bana göre çok iyi değerleri var kartın almadan önce bir şeyleri araştıranlardanım :D

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı