Zotac Gaming GTX 1650 OC GDDR6 Tek fanlı nasıl bir ekran kartı?

Gusein

Decapat
Yer
Azerbaycan/Bakü
Merhaba, ben Zotac 1650 kullanıyorum eğer bu ekran kartından uzun süredir kullanan varsa nasıl bir ekran kartı? Ben FH 4, GTA 5, CS:GO, Valorant, Fortnite, Mobil PUBG vs. gibi oyunlar oynuyorum sizce bu ekran kartı beni kaç yıl 1080p orta veya duruma göre düşük ayarlarda idare eder?

Yeni AAA tarzı oyunlar için ortalama 2 yıl diyorum açıkçası, oynadığın oyunlara bakılırsa gayet yeterli bir GPU 1650.

Tek fanlı olması ve soğutma bloğunun biraz küçük olması belki kartın 70 derecelere çıkmasını engelleyemiyor olabilir. Sıcaklık konusunda bir sorunun yoksa gayet iyi ve seni idare edecektir.

Mesela FH 5 Gibi yeni oyunlarda performans nasıl olur bir de AAA ne demek?

AAA için büyük bir yayıncı tarafından yayımlanan bütçesi büyük oyunlar diyebiliriz, RDR2 buna bir örnek.

FH5 için işlemcinin performansı da önemli. Tam bir fikrim yok açıkçası.

AAA için büyük bir yayıncı tarafından yayımlanan bütçesi büyük oyunlar diyebiliriz, RDR2 buna bir örnek.

FH5 için işlemcinin performansı da önemli. Tam bir fikrim yok açıkçası.
İşlemci İ3 10100f. Anlıyıcağım Benim oynadığım oyunlar için bu kart yeterli bilgilendirdiğiniz için teşekkürler çok yardımcı oldunuz

İşlemci i3 10100F. Anlayacağım Benim oynadığım oyunlar için bu kart yeterli bilgilendirdiğiniz için teşekkürler çok yardımcı oldunuz.

Rica ederim.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

FH5 yok ama diğer oyunlar konusunda fikir istersen diye bunu atayım.

Rica ederim.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

FH5 yok ama diğer oyunlar konusunda fikir istersen diye bunu atayım.
peki küçük montajlar için render için nasıl bir ekran kartı sizce

Peki küçük montajlar için render için nasıl bir ekran kartı sizce.

O konuda hiç fikrim yok, yanlış yönlendirmek istemem. Öyle çok müthiş bir performans vermeyecektir ama tahminimce.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı