Zotac GTX 1080 Ti Yüksek Sıcaklık Değerleri

Modeloyuncu

Decapat
Merhaba arkadaşlar. Zotac GTX 1080 Ti referans tasarim ekran karti MSI Afterburner'de otomotikman 84 derece isiya sabitlenmiş geliyor. Ben MSI'dan temp limit ve Power limit baglantisini ayirip maksimum isi degerini 65 cekip Power limit 100'de birakirsam sorun yaşar miyim? Kart isisini duşurmek icin ne yapmam gerekiyor? Kart boşta 37 dereceyi gosteriyor, hic bir ayar yapmadan fabrika ayarlarinda. Oyuna girdigim an 84 oluyor. Cok nadiren 1 derece ustune cikar 85 olur, oyundan ciktigim an tekrardan isi duşuyor. Odami isitiyor resmen kart.

IMG_20190912_225141.jpeg

1568318021002.jpeg

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba arkadaşlar. Zotac GTX 1080 Ti referans tasarim ekran karti MSI Afterburner'de otomotikman 84 derece isiya sabitlenmiş geliyor. Ben MSI'dan temp limit ve Power limit baglantisini ayirip maksimum isi degerini 65 cekip Power limit 100'de birakirsam sorun yaşar miyim? Kart isisini duşurmek icin ne yapmam gerekiyor? Kart boşta 37 dereceyi gosteriyor, hic bir ayar yapmadan fabrika ayarlarinda. Oyuna girdigim an 84 oluyor. Cok nadiren 1 derece ustune cikar 85 olur, oyundan ciktigim an tekrardan isi duşuyor. Odami isitiyor resmen kart.

Eki Görüntüle 437854
Eki Görüntüle 437855
Fan Speed i arttırmanız gerek şahsen ben çok zorlayan bir oyuna girdiğimde 100 e çekiyorum kendinize göre ayarlayabilirsiniz bir zararı yoktur gürültü dışında.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı