Zotac GTX 660 nasıldır?

Exotic

Hectopat
Yer
Balıkesir
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Selamlar...
Ben Zotac GTX 660 aldım. Aslında Asus alacaktım ama Vatan'da sadece bu vardı, bunu almak zorunda kaldım :( . Yani ekran kartı markaları arasında nasıl fark vardır pek bilmiyorum ama bu ekran kartı hakkında iyi yorumlar almıyorum. Sizin ekran kartım hakkındaki yorumunuz nedir? Zotac GTX 660 beni nereye kadar götürür? Yorumlarınızı bekliyor, iyi forumlar diliyorum :).

2 sene filan oyunları rahat oynatır tahminimce. Zotac soğutmada sorun yapmıyorsa kullanın hayırlı olsun. Fanları için hep sesli çalıştığı söyleniyor.

Açıkçası Asus alsaydın daha iyidi GTX660 devri bana göre bitti kendi fikrim GTX770 ile eşit ama GTX780Tİ alsaydın yani paranın üstüne az daha para katıp onu alsaydın daha iyidi neyse Hayırlı Olsun.

2 sene filan oyunları rahat oynatır tahminimce. Zotac soğutmada sorun yapmıyorsa kullanın hayırlı olsun. Fanları için hep sesli çalıştığı söyleniyor.
Fanlar sesli çalışıyor orası doğru. Fakat bilgisayarım çok sesli ortamda çalıştığı için fan sesini duymuyorum bile.

Ben kullanıyorum. Sırasıyla kasamdaki tüm fanları durdurdum. Zotac'tan ses yok. İntel stok soğutucu çok ses yapıyor. @Silinen üye Arkadaş'ın dediği gibi 2-3 sene idare eder seni, ama o 2-3 sene içinde performans'ı düşecek.

660 770'in yanından geçemez ne eşiti ki birde az daha koyup 780 ti alsaydınız demişsiniz. Aradaki fiyat farkından haberiniz yok galiba. 660 ile GTX 760 arasında da çok fark olduğu söylenemez. @Hakan100

660 770'in yanından geçemez ne eşiti ki birde az daha koyup 780 ti alsaydınız demişsiniz. Aradaki fiyat farkından haberiniz yok galiba. 660 ile GTX 760 arasında da çok fark olduğu söylenemez. @Hakan100
660 770'in Yanından geçemez demiştiniz yanlış hatırlamıyorsam Recep Abilerin Rog Tytan G30 veya G50 İncelerken GTX660 Hangi 700 serisine eşit demişlerdi yanlış hatırlamıyorsam 770 demişlerdi o videolarda.Fiyat farkı demişsin fiyat farkı az daha para biriktirip dedin yani 1 2 aylıgına bile deger GTX780Tİ Çünkü GTX660 3 Yıllıgına giderse GTX780Tİ 8 Yıl gider 3 yıl sonra niye bir daha ekran kartı alaki ?

Öyle bir Dünya yok kardeşim GTX 780 Tİ değil 990 Tİ olsa 8 yıl gitmez. GTX 760 ile GTX 770 arasında bile 10-15 FPS fark varken 660 yanından geçemez. He 660 kötü bir kart değil orta sınıf. GTX 780 Tİ'de en fazla 4 yıl hadi ayarları iyice kıstın 4.5 yıl gitsin. O bile uzun bir süre ne 8 yılı?

Öyle bir Dünya yok kardeşim GTX 780 Tİ değil 990 Tİ olsa 8 yıl gitmez. GTX 760 ile GTX 770 arasında bile 10-15 FPS fark varken 660 yanından geçemez. He 660 kötü bir kart değil orta sınıf. GTX 780 Tİ'de en fazla 4 yıl hadi ayarları iyice kıstın 4.5 yıl gitsin. O bile uzun bir süre ne 8 yılı?
Rahat GTX780Tİ gibi bir kat 30 fps'de 8 yıl gider rahat.Neyse iyi sosyoller ben çıkıyorum :D

İstersen yeni konu aç. Bırak 8 yılı 5 yıl önce çıkmş kart şu an nerde? 8 yıl sonrasını nerden biliyorsun nasıl grafikler çıkıcak nerden biliyorsun?

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı