Zotac Gtx 770 AMP! Edition veya Msi Gtx 770 Gaming Twin Frozr ?

Hangi toplama bilgisayar daha iyidir?

• 1. Bilgisayar

Oy: 4 80,0%
  • 2. Bilgisayar

Oy: 1 20,0%

• Oy verenlerin toplamı
    5

Cartman

Hectopat
Daha fazla  
1.)Benim Bilgisayarım
-Msi Z87 G45 Anakart
-Msi Gtx 770 Gaming Twin Frozr Ekran Kartı
-Cooler Master Haf 912 Advance 750w Kasa
-Cooler Master Hyper 103 İşlemci Soğutucu
-Gskill Sniper (2x4) 8GB 1600MHz CL9 Ram
-WD 1TB Caviar Blue+Seagate Barracuda 500GB Harddisk
-Corsair GS Serisi 128GB SSD
-İntel i7 4770K İşlemci

2.)Arkadaşımın Bilgisayarı
-Msi Z87 G45 Anakart
-Zotac Gtx 770 AMP! Edition Ekran Kartı
-Cooler Master Haf 912 Advance 750w Kasa
-Xigmatek Red Scorpion İşlemci Soğutucu
-Gskill RipjawsX (2x8) 16GB 1866MHz CL10 Ram
-WD 1TB Caviar Blue Harddisk
-Sandisk 120GB Extreme SSD
-İntel i7 4770K İşlemci

Hangi toplama bilgisayar daha iyi? Yorumlarınızı bekliyorum.

Son düzenleme:
Silinen üye dedi:
Senin sistemin daha iyi fakat bu 750W kasa sevdaniz bitmedi mi hala..
Bence bu kasa gayet iyi soğutuyor ve masama tam sığdı o yüzden bunu aldım.

Silinen üye dedi:
Zotac'i daha guclu dusun, gerekirse onu oner ve sonra arkadas "oyunlarda fps dususu yasiyorum" diye konu acsin.
Zotac'ın bellek hızları daha iyi fps düşüşü olduğunu duymadım ben, siz nereden duydunuz?

Nereden mi duydum? İsinma sorunlari basladiginda FPS de orantili olarak dusecek. Zotac almayin, aldirtmayin. Teknik servislerini soylemeye gerek bile yok.

Ayrica, kasanin sogutmasindan bahsetmedim ben. GTX770 ve i7-4770K icin 750W cok fazla. Ustelik 460TL gibi bir fiyata denk geliyor o kasa.
Zalman Z5 kasa + Zalman Dual-Forward 80+ 700W PSU alin, rahat edin. Cebinize bir 100TL kalsin.

Nereden mi duydum? İsinma sorunlari basladiginda FPS de orantili olarak dusecek. Zotac almayin, aldirtmayin. Teknik servislerini soylemeye gerek bile yok.

Ayrica, kasanin sogutmasindan bahsetmedim ben. GTX770 ve i7-4770K icin 750W cok fazla. Ustelik 460TL gibi bir fiyata denk geliyor o kasa.
Zalman Z5 kasa + Zalman Dual-Forward 80+ 700W PSU alin, rahat edin. Cebinize bir 100TL kalsin.
Sizde de galiba Zalman takıntısı var. Çoğu kasa hep zalman+psu.

Zalman takintisi yok, butceye uygun kasa ve guc kaynagi secme takintisi var. Zalman Z5 gibi bir kasayi onermeden edemem, kusura bakmayin.

"Oğulcan Erişti, post: 446416, member: 13589"]Zalman takintisi yok, butceye uygun kasa ve guc kaynagi secme takintisi var. Zalman Z5 gibi bir kasayi onermeden edemem, kusura bakmayin.
Birkaç ay önce Corsair carbide 400r 750W popülerdi ve ben bunun sebebini anlayamadım.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı