Zotac Gtx 770 AMP! Edition veya Msi Gtx 770 Gaming Twin Frozr ?

Hangi toplama bilgisayar daha iyidir?

• 1. Bilgisayar

Oy: 4 80,0%
  • 2. Bilgisayar

Oy: 1 20,0%

• Oy verenlerin toplamı
    5
lcan Erişti, post: 446425, member: 13589"]Populer degildi, kasanin gorunusunu, sadeligini begeniyorlardi ve Recep abi cogu sistem videosunda kullandi diye seciyorlardi.
Kasa seçimi hassas bir konudur. Hem masana sığacak mı diye bakacaksın hem hava sirkülasyonu iyi mi diye bakacaksın hem de fiyat bakımından bakacaksın. Ben baktım benim için en uygunu cooler master haf 912 advancedi, bende onu aldım zaten.

Kasa secimi onlar ile bitmiyor ama. :) Kasayi secmenin en temel amaclarindan biri, sistemin ihtiyacini karsilayacak gucte guc kaynagina sahip mi, degil mi diye kontrol etmektir. Bu secenegi kasa ve guc kaynagini ayri secerken ikinci planda birakabilirsiniz. Ayrica, diger sistem bilesenleri icin nasil bir yapisi, duzeni var diye de kontrol etmek gerekir.

Senin sectigin kasaya lafim yok fakat sistemin icin cok pahali ve asiri demem yeterli sanirim. :)

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı