Zotac GTX 770 ile sorun yaşayan var mı?

Of oof. En az 20 tane konu açtınız ekran kartınızı yerden yere vurmak için. Şimdi de yardımcı olacak biri mi arıyorsunuz?

Omy sanane ya kardeşim. Benden başka sıkıntı yaşıyan var mı diye açtım konuyu. Sen forumun yöneticisi misin?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bana ne falan değil. Kartta sorun yok, bunu herkes söyledi önceki konularınızda. Nasıl ceza almıyorsunuz anlamıyorum.

Neden ceza alayım kardeşim. Uslubum çok normal bir uslub vede ekran kartını nerden biliyorsunuz bir sıkıntısı olmadığını. 1000 tanenin içinde bana hatalısı düşmüş işte. Birde bu konu seni neden bu kadar ilgilendirdi yazma yorum sen ilgilenme benim konularımla.

Eğer öyle ise kartı garantiye gönderecektin. Ayrıca kuralları çiğnemediğim sürece istediğim konuya istediğim gibi yorum yazarım.

Ben burda konu açıyorum yardım alabilmek için. Bugüne kadar bu sayfada kimseyi rencide etmedim. Ve kartı garantiye göndersem ne olucak olup olmuyucağı bile belli değil. En az 1 ay sonra gönderiyorlar.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı