Zotac GTX 770 vs Asus R9 280X

Güncelleme ve performans artışlarını karşılaştırmışsınız da ;
AMD'nin en son sunduğu güncelleme ile gelen performans artışını
yakalamak için yanılmıyorsam NVIDIA kaç tane güncelleme yayınladı.

Yani AMD 1 güncelleme yayınlıyor NVİDİA 3 güncelleme yayınlıyorsa AMD'yi yakalamak için mi? :D:D:D:D:D:D
Çok komiksin kardeşim o kadar güldüm ki anlatamam. Başkasıyla alay etmeye çalışmadan önce kendi bilgini tart. AMD'nin yayınladığı son performans güncellemesinden sonra AMD'nin testlerde bariz olarak eşdeğer kartlarda geçtiği görülmekteydi. NVIDIA bu durumdan sonra Beta olarak sürücüler yayınladı, amacı AMD'yi yakalamak değil, performans farkını azaltmaktı ve bunu yakalamış gözüküyor.

Çok komiksin kardeşim o kadar güldüm ki anlatamam. Başkasıyla alay etmeye çalışmadan önce kendi bilgini tart. AMD'nin yayınladığı son performans güncellemesinden sonra AMD'nin testlerde bariz olarak eşdeğer kartlarda geçtiği görülmekteydi. NVIDIA bu durumdan sonra Beta olarak sürücüler yayınladı, amacı AMD'yi yakalamak değil, performans farkını azaltmaktı ve bunu yakalamış gözüküyor.
Anlatmana gerek yok tahmin edebiliyorum... Bak.:D:D:D:D:D

R9 280x sapphire çok iyi güclü bir kart ama sınıfın en pahalı kartı. 770 ile kapışır yani rahat rahat, 280x in diğer markalarını bilemiycem ama 280x sapphire sağlam bir kart, soğutması olsun çekirdek hızı olsun küçümsenmiycek bir kart. Gtx780 mi r9 290 mı dersen, gtx780 fiyat farkı var ama değer.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı