ZOTAC GTX 980 Amp Extreme Ölçüleri Nedir ?

Gtx 295te ilk ortadan fan tasarımını zotac getirmişti ve o kartı değiştirmemin tek sebebi dx11 olmaması idi. Gtx 590 modelde büyük fan tasarımında en sessiz kart zotacın ki idi. Ayrıca bir dönem gtx 590 sli olarak asus la beraber denedim. Ayrı ayrı sıcaklık testinde açık ara zotac daha serin ve daha sessizdi. Ben bugüne kadar zotac ile hiç bir sorun yaşamadım ve özellikle zotac gtx 980'i bekliyorum. Ayrıca sakın yanlış anlamayın sözüm size değil ama hayatında zotac kullanmamış insanların sadece yabancı test sitelerinde okuyup söyledikleri şeyler olarak görüyorum bunları. Forumda bir arkadaşımızda aldı omega modelini ve aşırı memnun şuan sıcaklık gürültü ve performans konusunda.

@leuqme dostum ben satıcı değilim sakın yanlış anlamayın ama sorarım kendisine yardımcı olabilirse onunla irtibata geçersiniz ben karışamam gerisine. Siz ne almak istiyordunuz?

Doğrudur. Ben ZOTAC'tan memnunum bugüne kadar. Gtx590'da tasarım olarak çoğu site asusa sessizlik ve soğukluk konusunda lider demişti. Ama maşallah gürültüsü senfoni gibiydi:) Ben henüz çok şükür hiç sorun yaşamadım Zotac ile ve kullanmaktan vazgeçiceğimi düşünmüyorum.

Yani konu dışına çok çıkmasak arkadaşlar benim sorunum hala devam ediyor ölçüler hakkındaki:)

@Silinen üye dostum çalışman için teşekkürler ama umarım orda yazan vga air cooler kısmına bakarak söylememişsindir bunu. Çünkü ordaki side panel deki 230mm'lik fandan bahsediyor. Çünkü şuanda o fan tam ekran kartını karşılayacak şekilde yerleştirilmiş durumda. Yani o alan çok daha geniş bence.

Vga alanı yazısı göremedim linklerde. Vga alanı pek yazmazkasa özelliklerinde heralde ama geçenlerde kabaca yaptığım bi ölçümde 300mm alan var gibi gördüm. Eğer gene sığmazsa sanırım hdd yuvasını sökmem gerekicek.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı