ZOTAC GTX 980 Amp Extreme Ölçüleri Nedir ?

Zaten o ekran kartını kesin alacağınızdan dolayı yıkacağınızı biliyorum o kasayı. :D

Dikkatli bir şekilde aktarıp, döneceğim.

Şaka gibi. Hiçbir yerde VGA alanından bahsedilmiyor.

@Silinen üye dostum beni anlayan bir sen varsın:) evet bende az önce bunu söylemiştim kızaklardan çıkarıp hdd yuvasını alan yaratabilrim. Ama ozamanda hdd ve ssd yi yukarıda kalan dvd yuvasına siyah yalıtkan bantla sabitlemem gerekecek. Çözümler bitmez:) O kart gelicek inat ettim kasa bile çözüm üretiyor kendi kendine:) Kasadan azcık memnuniyetsizliğim olsa değiştiricem ama arkadaş sessiz serin büyük fanlar var. El insaf ne diyeyim:)

VGA alanından bahsedilmemesinin sebebi herhalde ekran kartlarının bu kadar geniş olacağını beklememeleri. Çünkü en son Element G incelemesi 2010 yılında yapılmış ve orada "HD5870 rahatlıkla sığar." gibi tabirler kullanılmış.
Bak keyfine, sığacak rahat ol. :D

image.jpg
Evet arkadaşlar amazon sitesinden şöyle bir soru-cevaba denk geldim bakınırken sanırım benim soruma bir cevap olabilir diye düşündüm.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı