Zotac GTX770 benchmark test sonuçları

3 ay oldu daha monitörü alalı. Asus'un 21.5 inç monitörü ama lanet ettim oyunlarda titreme frame düşmesi her şey var. Ben powerdan şüpheleniyorum olmadı monitör alırsam 120 hz bir monitör şart bana.

Hani sıkıntı neyden onuda çözemiyorum. Power alsam aynısını yapsa elimde patlıyıcak. Kopya oyun yaparlar dedi forumdaki arkadaşlar gittim orjinal aldım yine aynı bir şey değişmedi.

Hocam playclaw 5 isimli programı indir. Oyunlardaki cpu-gpu load oranını bi görelim. Dar boğaz sorunu olabilir.

Son düzenleyen: Moderatör:
Msı afterburner programıda var onlada yapabiliriz isterseniz. Ama dediğiniz programı indireyimde biraz açıklama yaparsanız nasıl yapılıcağı ile ilgili.

Hocam playclaw 5 kullanımı çok rahat bir programdır. Sen indir kur takıldığın bir yer olursa yardımcı olurum.

Msı uyumlu bildiğim kadarıyla zotac uyumlu değil afterburner

Hocam afterburner programı + hwinfo64 ikilisi bütün ekran kartlarında sorunsuz çalışır.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı