Zotac GTX780 vs EVGA GTX780

Baran Boyraz

Kilopat
Daha fazla  
Merhabalar, başlık yanlış bilgi içeriyor olabilir. İkinci el olarak başlıkta belirttiğim kartlardan birini almayı düşünüyorum. EVGA diye arkadasin bana satacağı kart sanırım NVIDIA stok GTX 780'i. 0 ürün daha hiç kullanılmamış, digeri ise Zotac yıllardır kullanılıyor. Fakat şöyle bir soğutucu farkı var aralarında. Hangisini tercih etmeliyim?

Dosya Ekleri

• downloadfile.jpg
    downloadfile.jpg
    72,8 KB · Görüntüleme: 43
  • IMG-20201116-WA0019.jpg
    IMG-20201116-WA0019.jpg
    127,1 KB · Görüntüleme: 42
Son düzenleyen: Moderatör:
Diğer kartın hiç kullanılmadığına emin misiniz?
6-7 yıl önce çıkmış olan kartın hiç kullanılmamış olması bence mümkün değil.

Merhabalar, başlık yanlış bilgi içeriyor olabilir. İkinci el olarak başlıkta belirttiğim kartlardan birini almayı düşünüyorum. EVGA diye arkadasin bana satacağı kart sanırım NVIDIA stok GTX 780'i. 0 ürün daha hiç kullanılmamış, digeri ise Zotac yıllardır kullanılıyor. Fakat şöyle bir soğutucu farkı var aralarında. Hangisini tercih etmeliyim?

Hiç kere kullanmışlardır sen yanlış biliyorsundur :D.

Rx550 ile pek oyun oynayamaz arkadaş en azından rx560 alınmalı veya ikinci el rx460-470-480 bakılmalı diye düşünüyorum.

İkisi de 700 lira bandında, arkadaş bana detaylı olarak fotoğrafları attı. Ürün daha paketten çıkmamı, jelatini üzerinde zamanında hediye gelmiş o kadar. Ben başka kart önerin demiyorum. Bu tarz soğutmalar iş yapar mı onu öğrenmek istiyorum.
2013 te çıkmış bir kart, garantisi yok doğal olarak. Bana fikrimi soracak olursan ben kullanılmamış olanı tercih ederim. İyi bir bakımla iş yapar. Tabi satıcı bu konuda dürüst davranıyorsa.

2013 te çıkmış bir kart, garantisi yok doğal olarak. Bana fikrimi soracak olursan ben kullanılmamış olanı tercih ederim. İyi bir bakımla iş yapar. Tabi satıcı bu konuda dürüst davranıyorsa.
Yalnızca nvidia stock fan olması aklımda soru işareti uyandırdı. Fakat kaliteli bir macun ile 80 90 dereceyi geçmez diye düşünüyorum. Yine alacağım zaman test edip değerleri kontrol edeceğim l.

Geri
Yukarı