ZOTAC güvenilir mi?

Ege_1903

Kilopat
Daha fazla  
Araştırmalarıma göre bu marka 4 sene önce batmaya yakınmış garantisini de tam tutamıyormuş 4 sene önce güvenilir değilmiş almak isteyenler güvenip alamıyormuş şimdi ise yıl 2017 peki bu kart yani ZOTAC markası sizce güvenilir mi? Hangi modelini kullanıyorsunuz ve memnun musunuz?
Not:Bu arada GTX 1050 2 GB OC olanından alıcağım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Şu anda 50 TL fark var. Peki neden almayayım? MSI ve ASUS'a göre saat ve Boost hızı diğerlerine göre daha iyi. Pardon bunun Ti OC Edition'ını alacağım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben MSI çok severdim eskiden ama verdikleri sözün arkasında durmadıkları için (MSI Türkiye), MSI ürünleri almaktan vazgeçtim ve kesinlikle gözün kapalı Zotac alabilirsin, ben hali hazırda GTX 1080 AMP Extreme Edition kullanıyorum, gayet memnunum.

Zotac GTX 275-295-580-590-780ti AMP-980-980ti kullandım. Hiçbir sorun yaşamadım bugüne kadar. Zotac evet herkes tarafından alma, sakın, aman denen bir markaydı. Nedenini hiç anlamadım. Üzerinde bir ejderha veya ROG arması yok ama performans olarak gayet başarılı:) Kullandığım için anlatıyorum gene tabiki alıp almamak sana kalmış birşey.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı