Zotac Mini GTX 1060 6 GB Sıcaklığı 88 derece olması normal mi?

@mustafa721 merhabalar.. Ürünü alalı 3 yıl geçmiş. Şu anki durumunuz nedir? Ben de bu kartı ikinci el almayı planlıyorum. Öneriniz var mıdır?
Hocam o ürünü satalı çok oldu. Ama tavsiyem almamanız. Çok ısınıyor kafanızı ağrırtırsınız boş yere. Başka bir kart almanızı tavsiye ederim

Hocam o ürünü satalı çok oldu. Ama tavsiyem almamanız. Çok ısınıyor kafanızı ağrırtırsınız boş yere. Başka bir kart almanızı tavsiye ederim
Kaç derecelerde çalışıyordu? Bütçem f/p olarak bunu destekliyor malesef ki. Kasam Corsair spec 01 bu arada. 2 tane önde 1 tane arkada fanım var. Fanlardan ikisi arctic 120mm 1 tane corsair 120 mm var. Sizce yine de ısınma olur mu? yük altında 75 derecede çalışsın benim için yeter de artar.

Kaç derecelerde çalışıyordu? Bütçem F/P olarak bunu destekliyor maalesef ki. Kasam Corsair Spec 01 bu arada. 2 tane önde 1 tane arkada fanım var. Fanlardan ikisi Arctic 120mm 1 tane Corsair 120 mm var. Sizce yine de ısınma olur mu? Yük altında 75 derecede çalışsın benim için yeter de artar.

Hocam undervolt yaparak 73 72 derecelerde çalıştırırsınız fakat dediğim gibi kendini yorarsınız sadece. Ben aldığım her ekran kartı ve işlemciye yapıyorum undervolt. En az 10 12 derece sıcaklık da azalma oluyor. Ancak o şekil iyi bir şekilde kullanırsınız

Geri
Yukarı