Zotac nasıldır?

Boşver hocam bunlar NVIDIA fanboyları bunlara ne anlatırsan anlat anlamazlar kullanmadan kulaktan doğma söylentilerle laf söylerler
Ev kullanıcısı olarak uzun seneler R9 380, RX 480 adını hatırlamadığım pek çok AMD ekran kartı kullandım. sorun yaşamadım. iş internet kafe ve aşırı oyun oynayan birisi olunca bazı markalar sıkıntı çıkartıyor.

ZOTAC kendini çok geliştirdi. Sapphire hakkında bir şey söyleyemeyeceğim ama ZOTAC benim şu an favori üreticilerimden biri. Tavsiye ediyorum.

Zotac ve Sapphire markalarını Recep Baltaş önermiyor. Kronik ısınma vb... sorunları olduğu yönünde çok fazla mağdur ve iddia var.
Recep Baltaş'a o konuda katılmıyorum. Uzun zamandır Sapphire kullanıyorum ve soğutması gerçekten çok iyi. Sırf benim kartıma özel bir şey de değil bu Sapphire'in giriş seviye kartları bile sıcak çalışmıyor soğutmaları ve performansları fiyatlarına göre çok iyi ama Zotac hakkında herhangi bir tecrübem yok ama internette kısa bir araştırma yaptığımda tavsiye eden insanların çoğunlukta olduğunu ve memnun kaldıklarını görüyorum ama aldığın kart mini olduğu için normal kartlardan daha çok ısınacaktır.

Hep Vatandan sistem öneririm. Bu kez önermiyorum bunu almayın. Ekran kartı ve psu dandik. Gerçi Zotac fena marka değil ama mini modelide alınmaz.

Yeni konular

Geri
Yukarı