Zotac RTX 3060 7700 TL'ye alınır mı?

NVIDIA takıntınız yoksa RX 6700 bakın hocam. Zotac markası konusunda pek önerilmiyor soğutması konusunda, tam bir fikrim yok bence 3060 bu fiyatları hak etmiyor daha ucuz olması gerek.
xt ile farkı varmı 6700 ün

Ben olsam NVIDIA'dan şaşmam ama sizin tercihiniz tabii. RTX 3060'ta gayet güzel kart, sıfır fiyatıda iyi. İkinci elde daha ucuza alabilirsiniz, takıntınız yoksa. Gayet sağlam, güzel kartlar var.
Zotac markasına gelirsekte, senelerce kullandım ve soğutması baya iyiydi. RTX 3060 modelinde nasıldır bilmem ama köklü ve güvenilir bir markadır. Alabilirsiniz.

Coil whine sebebiyle başka marka dan zotac 3060 a geçtim baya sessiz ve ısınma değerleri de gayet iyi tavsiye ederim.

Coil whine sebebiyle başka marka dan zotac 3060 a geçtim baya sessiz ve ısınma değerleri de gayet iyi tavsiye ederim.
çok kafamı karıştırdı yorumlar oyuzden dun almadım sapphıre rx 6700 e kaymayı düşünüyorum

O fiyata 3060 alınmaz artık.

Belirttiğiniz kartlarla 6700 arasında maymundan insana evrilmek kadar fark var.
evet normalde bukadar uzatmam alırdım ama artık alım gücümüz okadar iyi değil oyuzden kumar oynamak istemıyorum bu yuzden kararsızım rx 6700 almayı ciddi dunumeye başladım

Yeni konular

Geri
Yukarı