Zotac RTX 3060 Ti alınır mı?

Geldi mi ekran kartın sonuç nedir?
Ekran kartım geldi ama çalıştığım için vaktim yok şuan kurulum yapamadım. Cumartesi günü kurulum yapacağım o zaman değerleri buradan paylaşacağım.

Arkadaşlar Ekran kartını test ettim. Boşta 27 derece Tam yükte(%98) 68 dereceyi görüyor açıkçası beklediğimden daha iyi çıktı. İnsanların abarttığı kadar kesinlikle sesli çalışmıyor kulaklık olmadan bile rahatsız ettiğini söyleyemem. Ayrıca Ekran kartını takmadan önce kasayı çok iyi temizlemiştim belki onun da etkisi olabilir ama şuanlık fazlasıyla tatmin etti diyebilirim.

Dosya Ekleri

• Adasdassdsız.png
    Adasdassdsız.png
    1,5 MB · Görüntüleme: 37
Son düzenleme:
Ekran kartım geldi ama çalıştığım için vaktim yok şu an kurulum yapamadım. Cumartesi günü kurulum yapacağım o zaman değerleri buradan paylaşacağım.

Arkadaşlar ekran kartını test ettim. Boşta 27 derece tam yükte(%98) 68 dereceyi görüyor açıkçası beklediğimden daha iyi çıktı. İnsanların abarttığı kadar kesinlikle sesli çalışmıyor kulaklık olmadan bile rahatsız ettiğini söyleyemem. Ayrıca ekran kartını takmadan önce kasayı çok iyi temizlemiştim belki onun da etkisi olabilir ama şu anlık fazlasıyla tatmin etti diyebilirim.

Ses rahatsız etmiyorsa MSI Afterburner programından fan hızını arttırın daha serin çalışsın. Ne kadar serin kart o kadar uzun ömür :)

Geri
Yukarı