Zotac RTX 3070 sistemde kenarlarda anlık kareler çıkıyor

gemiciadam

Kilopat
Yer
İzmir - KARŞIYAKA
Daha fazla  
Meslek
Gemi İnşaatı / Makina Mühendisliği
Merhaba arkadaşlar, Zotac RTX 3070 kullanıyorum. B450 anakarta takılı. İşlemcim R5 3600. 600 Thermaltake Smart RGB 80 + PSU mevcut. Çok nadir olsa da nedenini anlayamadım. 3 monitör kullanıyorum. Oyun oynarken hiçbir problem yaşamadım. Sadece Chrome de örneğin Netflix'te scroll ile filmler arasında gezinirken arkasında yarım santim boyutunda anlık kareler çıkıyor aşağı ve yukarı mouse kaydırma yaptığımda oluyor sadece. Bu söylediğim çok nadir denk geliyor. Biraz önce de bilgisayardan maç izlerken aynısını yaşadım. Diğer ekranlar VGA ve DP çevirici mevcut. Bu sorun sadece HDMI monitörde görünüyor. Bu arada bu kartı RTX 3060 Ti aldıktan sonra cw nedeniyle değişim sonucunda sıfır olarak aldım. Ellerinde olmadığından 3070 gönderildi. 1 yıl daha garantisi mevcut. Doğru düzgün askerden dolayı kullanamadım. Teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Palit serisi benim ekran kartı, onunla bir alakası yok hocam. Sorun aynı anlattığınız gibi oluyor. Dediğim gibi, Chromium tarayıcılarda bu sorunun olduğunu fark ettim. Chrome, Edge ikisinde de oluyor bu sorun. Fakat Firefox'ta hiç olmadı Chromium tabanlı olmadığı için. Sorun büyük ihtimal NVIDIA sürücüsünden kaynaklanıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı