Zowie mouse önerisi

Hiç tavsiye eden görmedim bi bakayım. Genelde Deathader v2 tavsiyesi var forumda Bu mouse nasıldır acaba
Focus+ ile PMW3389'un arasındaki farkı görebilmen için robot olman lazım ki sen robot değilsin.
Ben genelde yurt dışı kanalları takip ederim ama arkadaşın yaptığı içerik gerçekten kaliteli.
Zaten arkadaş yurtdışından bahsediyor, bir nevi yurt dışı inceleme çevirmeni.

Focus+ ile PMW3389'un arasındaki farkı görebilmen için robot olman lazım ki sen robot değilsin.

Zaten arkadaş yurtdışından bahsediyor, bir nevi yurt dışı inceleme çevirmeni.
Yok yanlış anladınız ben farkından bahsetmedim forumda zowie mi razer mi konuları çok varken Sharkoon konusuna hiç rastlamadıgım için mouse hakkında hiç bilgim yok demek istemiştim.

Dediğiniz gibi sensörü daha yeni hafifliğinden vs bahsedilmiş. Fiyatı da yüksek değil. Almaya karar verdim Teşekkür ederim yorumlarınız için

Not : Yalnız Hepsiburada da 50 Tl lik indirim bende yok sanırım . Ücret sepette 290 Tl olarak gözüküyor

Yok yanlış anladınız ben farkından bahsetmedim forumda zowie mi razer mi konuları çok varken Sharkoon konusuna hiç rastlamadıgım için mouse hakkında hiç bilgim yok demek istemiştim.

Dediğiniz gibi sensörü daha yeni hafifliğinden vs bahsedilmiş. Fiyatı da yüksek değil. Almaya karar verdim Teşekkür ederim yorumlarınız için

Not : Yalnız Hepsiburada da 50 Tl lik indirim bende yok sanırım . Ücret sepette 290 Tl olarak gözüküyor
Galiba o sadece ilk sipariş için geçerli, yeni hesap açın :).

Yok yanlış anladınız ben farkından bahsetmedim forumda Zowie mi Razer mi konuları çok varken Sharkoon konusuna hiç rastlamadıgım için mouse hakkında hiç bilgim yok demek istemiştim.

Dediğiniz gibi sensörü daha yeni hafifliğinden vs bahsedilmiş. Fiyatı da yüksek değil. Almaya karar verdim teşekkür ederim yorumlarınız için.

Not: Yalnız Hepsiburada'da 50 TL'lik indirim bende yok sanırım. Ücret sepette 290 TL olarak gözüküyor.

Mobil uygulama üzerinden yeni üyelikle ilk kez alışveriş yapanlar için geçerli.

Yeni konular

Geri
Yukarı