Zowie S1 alınır mı?

Ağırlıklı FPS oyuncusuyum. Bütçemi arttırıp 580TL'ye Zowie S1 almak mantıklı mı?

Eğer simetrik mouse seviyorsan S1 güzel bir tercih. Şimdi FK-B ve ZA-B serileri de geldi sensor olarak S ile aynı yani. O yüzden seçimi şöyle yaparsın;

Eğer düşük profil istiyorsan FK-B serisine bakabilirsin. Daha yassıdır yükseklik açısından. FK1 büyük FK2 küçük

Yüksek profil istiyosan ZA-B serisine bakabilirsin. Daha kamburludur avuç içini doldurur Palm için daha uygun. ZA11 en büyük ZA 13 en küçük ZA 12 orta model.

S serisi de tam arada kamburu. S2 küçük S1 büyük şeklinde. FK ve S biraz daha fingertip ve claw için tercih ediliyor.

FPS oynuyorsan "bence" en iyi mouse markası zowie.

Hortlatayım. Claw için S1 daha mı iyi hocam? Ne yaptın aldın mı deneyimin nasıl. Ben ec1 sipariş verdim ama sonra aklıma S1 ve za serisi yatmaya başladı, Claw tutan biriyim. Konu da açtım s1 ve za tavsiye edildi ama sizin fikrinizi de merak ettim

Hortlatayım. Claw için S1 daha mı iyi hocam? Ne yaptın aldın mı deneyimin nasıl. Ben EC1 sipariş verdim ama sonra aklıma S1 ve za serisi yatmaya başladı, Claw tutan biriyim. Konu da açtım S1 ve za tavsiye edildi ama sizin fikrinizi de merak ettim
Kanka almadım maalesef, DeathAdder V2 aldım.

Yeni konular

Geri
Yukarı