Çözüldü Zowie S1 mi S2 mi?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

b4yS

Hectopat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Arkadaşlar yakın zamanda Zowie mouse almayı düşünüyorum. El ölçülerim 18x10 tutuş şekli olarak da palm/claw hybrid diğer adıyla relaxed claw kullanıyorum.
İzmir içinde deneyebileceğim bir yer yok. Bu yüzden sizlerden yardım istiyorum.
Rocket jump ninja sitesinde find a mouse yaptığım zaman bana Zowie S1 öneriyor. Ancak Reddit'e baktığımda bazı kullanıcılar Zowie S2 önermekte. Hangisi benim için daha iyi olabilir? Ayrıca Zowie FK1 modelini de düşünebilirim.

Çözüm
Avuç içine iyice yerleşmesini istiyorsanız S2 ama biraz daha rahat avuç içi (palm) tutayım derseniz ve fare boyutu biraz daha büyük olabilir görüşündeyseniz S1.
İlgi alakanız gerçekten teşekkür ederim S1 siparişi verdim bakalım ne olacak FK da yeni sensor olmadığı için vazgeçmiştim ama sanirim S1 beni pişman etmeyecek ecden daha düşük FKdan biraz yüksek parmak ucu yerleri yanlis söylemiyorum umarım böyle olmasına dayanarak siparis ettim bakalim
Son dediğiniz ec2 den düşük olsun istiyorsan dedin ya s1 de ec2 den düşük değil mi sonuçta s1 den düşük istiyorsam fk ya bakabilirim oyle mi demek istediniz

İlgi alakanız gerçekten teşekkür ederim S1 siparişi verdim bakalım ne olacak FK da yeni sensor olmadığı için vazgeçmiştim ama sanirim S1 beni pişman etmeyecek ecden daha düşük fkdan biraz yüksek parmak ucu yerleri yanlis söylemiyorum umarım böyle olmasına dayanarak siparis ettim bakalim.
Son dediğiniz EC2'den düşük olsun istiyorsan dedin ya S1'de EC2'den düşük değil mi sonuçta S1'den düşük istiyorsam FK ya bakabilirim oyle mi demek istediniz.

Evet, düşük profilli bir fare arıyorsanız bakabilirsiniz dedim. Sonuçta relaxed claw tutuşuyla Zowie FK serisini tercih eden oyuncular da var. Hayırlı olsun, fare elinize geldiği zaman düşüncelerinizi bekliyorum:)

İlgi alakanız gerçekten teşekkür ederim S1 siparişi verdim bakalım ne olacak FK da yeni sensor olmadığı için vazgeçmiştim ama sanirim S1 beni pişman etmeyecek ecden daha düşük FKdan biraz yüksek parmak ucu yerleri yanlis söylemiyorum umarım böyle olmasına dayanarak siparis ettim bakalim
Son dediğiniz ec2 den düşük olsun istiyorsan dedin ya s1 de ec2 den düşük değil mi sonuçta s1 den düşük istiyorsam fk ya bakabilirim oyle mi demek istediniz
Memnun musunuz fareden?

Yeni konular

Geri
Yukarı