ZTE H3600 V9 modemde IPv6 tanımlanabilir mi?

• Konuyu başlatan SAL7
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 4
  • Görüntüleme 2B

SAL7

Yoctopat
Daha fazla  
Merhaba, bende de ZTE H3600 V9 modem var Superonline fiber kullanıcısıyım. IPv6 için Superonline aradım. Modeminiz desteklemiyor dediler. Ama modem arayüzde lan kısmında IPv6 kısmı var ve tanımlanabilir şeklinde. Sizlere sorun şu ben buradan bilgileri elle girerek IPv6'yı tanımlayabilir miyim?

Bende de aynı modem var. Bende Superonline kullanıcısıyım. Superonline'ı arayıp sorduğumda henüz böyle bir karar alınmadı IPV4 kullanmaya devam edeceğiz ileri ki günlerde V6 toplantıları yapılacak diyorlardı. Ama hala ses seda yok. Superonline yapabilir onu sadece, biz bir şey yapamıyoruz.

Bende de aynı modem var. Bende Superonline kullanıcısıyım. Superonline'ı arayıp sorduğumda henüz böyle bir karar alınmadı IPv4 kullanmaya devam edeceğiz ileri ki günlerde V6 toplantıları yapılacak diyorlardı. Ama hala ses seda yok. Superonline yapabilir onu sadece, biz bir şey yapamıyoruz.

Ben de üç dört defa aradım. Her defasında aynı sonuçla karşılaştım. Modem desteklemiyor diyorlar. Port bilgileri varsa elinizde ben kendim deneyeyim dedim. O da sanırım mümkün değil. Olsa iyi olurdu.

Ben de üç dört defa aradım. Her defasında aynı sonuçla karşılaştım. Modem desteklemiyor diyorlar. Port bilgileri varsa elinizde ben kendim deneyeyim dedim. O da sanırım mümkün değil. Olsa iyi olurdu.
Modem destekliyor hocam ya, bir şey bildikleri yok. Bizim arayınca konuştuğumuz ekip işi iyi bilen ekip değil. Bunların bir üstü teknik ekip var onlar çok çok daha iyi biliyorlar.. Onlarla da istediğin zaman konuşamıyorsunuz, ciddi bir teknik problem olunca mecburen onlara aktarıyorlar.. IPV6'ya geçiş yaptıktan sonra bizim modemlerde geçiş yapabilecek. Onlar merkezden ayarlayacaklar.. Kocaeli'de arkadaşım çalışıyor güncel haberleri ondan alıyorum. Şu anlık böyle bir şey yok diyor..

O zaman uğraşmaya değmez. Yani bekleyeceğiz artık ne zaman olursa. Teşekkür ederim verdiğin bilgiler için.

Geri
Yukarı