Zula deneyimli oyun arkadaşı

Aynen öyle alışamadıkları bir Zula kaldı oyun kendini topladı biraz sunucular dolu bugün.
Alışamadıkları değil. Pay to win olduğu için linç ediyorlar ve haklılar da. Okul harçlığımı yatırdığım emek dolu hesabım durduk yere hileden 50 sene banlandığından beri oynamıyorum.

1 aylık Zula maceramdan sana şunu anlatabilirim 2 insan var biri hiç para yatırmadan oyuna başladı diğeri başladıgı gibi parasını yatırıp 1 yıllık AUG'unu çekti ustune susturucu lazer durbun transformersli desen üstüne +lar falanlar filanlar sence kimin aimi daha iyi olur. Görüşlerinize karışamam bu benim görüşüm.

Aimi Değştirmez Desen + Basarsa Hasarı Artar Ayrıca Senin Deneyimin 1 Aylık Benim Deneyimim 3 Yıllık

Alışamadıkları değil. Pay to Win olduğu için linç ediyorlar ve haklılar da. Okul harçlığımı yatırdığım emek dolu hesabım durduk yere hileden 50 sene banlandığından beri oynamıyorum.

Sende haklısın en son Zula konusu açtığımda 30 sayfa tartışmıştık moderatör konuyu kapatmıştıda öyle kurtulmuştum.

Aimi Değştirmez Desen + Basarsa Hasarı Artar Ayrıca Senin Deneyimin 1 Aylık Benim Deneyimim 3 Yıllık

Oyunun beleş verdiği M4 le istediğin kadar iyi oyna karşında mermileri dümdüz giden AUG'lu biri varsa hiçbir şey yapamazsın hocam gerçek bu. O kadar saydıklarımdan deseni çıkarman şaşırtıcı. Hocam susturucu diyorum lazer diyorum durbun diyorum bunlar gayet de kolaylık sağlayan itemler.

Kanki ban ciddi ciddi 3 yıllık Zula'cı olarak söylüyorum Zula'da ben 1 TL dahi yatırmadan çoğu silahı+7 yaptım nasıl mı yaptım sunucuların üstünde ölüm kalım var oradan hep oynardım ve oradan da desenler çıkarttım ve bunları 1 2 ay içinde yaptım neyse sonra bütün bir baktım sınırsız ban yemişim ( PC yılların PC'si Zula'dan başka oyunu kaldırmaz tarayıcıyı zor açıyor zaten yani hile açmadım) kafam attı gittim Instagram sayfasından bir Zula hesabı aldım zls kadınlarlı falan şimdi de oynanmıyor öyle duruyor yani ben 1 2 ay içinde 1 TL bile yatırmadan çok güzel bir hesap dizdim eğer cidden istersen şimdi de yaparsın ama ben yine 1 2 ay uğraşmak yerine gittim fıstık gibi hesap aldım.

Oyunun beleş verdiği M4 le istediğin kadar iyi oyna karşında mermileri dümdüz giden AUG'lu biri varsa hiçbir şey yapamazsın hocam gerçek bu. O kadar saydıklarımdan deseni çıkarman şaşırtıcı hocam susturucu diyorum lazer diyorum durbun diyorum bunlar gayet de kolaylık sağlayan itemler.

Ben hiç m4e muhtaç kalmadım oyuna başlayınca zaten oyundaki silahların yarısı 1 haftalık geliyor 1 haftadada 25000 zpyi kasalarla rahat rahat çıkarırsın o dakkadan sonra da istediğin silahı al zaten zpli.

Kanki ban ciddi ciddi 3 yıllık Zula'cı olarak söylüyorum Zula'da ben 1 TL dahi yatırmadan çoğu silahı+7 yaptım nasıl mı yaptım sunucuların üstünde ölüm kalım var oradan hep oynardım ve oradan da desenler çıkarttım ve bunları 1 2 ay içinde yaptım neyse sonra bütün bir baktım sınırsız ban yemişim ( PC yılların PC'si Zula'dan başka oyunu kaldırmaz tarayıcıyı zor açıyor zaten yani hile açmadım) kafam attı gittim Instagram sayfasından bir Zula hesabı aldım zls kadınlarlı falan şimdi de oynanmıyor öyle duruyor yani ben 1 2 ay içinde 1 TL bile yatırmadan çok güzel bir hesap dizdim eğer cidden istersen şimdi de yaparsın ama ben yine 1 2 ay uğraşmak yerine gittim fıstık gibi hesap aldım.

Şu an Zula'yı oynuyor musun yani.

Ben hiç m4e muhtaç kalmadım oyuna başlayınca zaten oyundaki silahların yarısı 1 haftalık geliyor 1 haftadada 25000 zpyi kasalarla rahat rahat çıkarırsın o dakikadan sonra da istediğin silahı al zaten zpli.

Şu an Zula'yı oynuyor musun yani.

Yok aldığım hesabada girmiyorum.

Neden her Zula konusunda tartışma çıkıyor anlayamadım gitti bir türlü.

Çünkü o Zula
Çünkü o Türkiye'nin ilk paytowin olmayan Türk oyunu.
Çünkü içinde bayrak var
Çünkü o ilk kendini bataklığa çeken MMOFPS oyunu.

Ben oyuna + basmak için hiç para yatırmadım sadece desene para yatırdım desende bir şeye etki etmiyor.

Gene de sonuç değişmeyecek oyun eskisi kadar sade ve basit değil.

Günlük hızlı mermi değişme, ek şarjör, isabet oranı arttırma, +7 basılı silahlar...

Oyunda rekabet yok MPT76 ile hızlı koşan kazanıyor. Girdiğinde anlarsın zaten nefes aldırmazlar sana o oyun daha oynanmaz.

Geri
Yukarı