Zula epostası çalındı

Dr.Zombo

Yoctopat
Daha fazla  
Arkadaşlar dün gece saat akşam 10 sularında çocuğun biri hesabı takas etme beyanında bulundu, ben de kabul etım aynı anda hesablara giricektik ama çocuk benim Zula girişden hesabıma girdiği anda e postasını kendi üzerine aldı. Hemen biraz hızlı davranarak telefonu üzerime aldım fakat çocuk hesabın girişteki kulanıcı adını değiştirdi şifresini de kod istiyerek ben değiştiriyorum çocuk geri değiştiriyor ben değiştiriyorum çocuk geri değiştiriyor. Anlayan biri yardım etsin yoksa akşam babamla birlikte polise gideceğim dava açacağım doğru mu? Açmalı mıyım? Ne yapmalıyım? çocuğun ins ( https://www.instagram.com/burak_akkus41/ )

Son düzenleme:
Arkadaşlar dün gece saat akşam 10 sularında çocuğun biri hesabı takas etme beyanında bulundu, ben de kabul etım aynı anda hesablara giricektik ama çocuk benim Zula girişden hesabıma girdiği anda e postasını kendi üzerine aldı. Hemen biraz hızlı davranarak telefonu üzerime aldım fakat çocuk hesabın girişteki kulanıcı adını değiştirdi şifresini de kod istiyerek ben değiştiriyorum çocuk geri değiştiriyor ben değiştiriyorum çocuk geri değiştiriyor. Anlayan biri yardım etsin yoksa akşam babamla birlikte polise gideceğim dava açacağım doğru mu? Açmalı mıyım? Ne yapmalıyım?

Direk gidin polise dava edin ileride başkalarınada yapar.

Direk gidin polise dava edin ileride başkalarınada yapar.
akşam babamı bekliyorum zula destek açtım ordan cevap olumlu gelirse bişe yapmam hesabı alırsam yoksa saat 7 de dava vermeye gidicem valla e psotası ortada discord adresi ortada instagramı ortada ıp adresinden hayli hayli bulurlar onu aksine para cezası vericekelrini düşünüyorum

Arkadaşlar dün gece saat akşam 10 sularında çocuğun biri hesabı takas etme beyanında bulundu, ben de kabul etım aynı anda hesablara giricektik ama çocuk benim Zula girişden hesabıma girdiği anda e postasını kendi üzerine aldı. Hemen biraz hızlı davranarak telefonu üzerime aldım fakat çocuk hesabın girişteki kulanıcı adını değiştirdi şifresini de kod istiyerek ben değiştiriyorum çocuk geri değiştiriyor ben değiştiriyorum çocuk geri değiştiriyor. Anlayan biri yardım etsin yoksa akşam babamla birlikte polise gideceğim dava açacağım doğru mu? Açmalı mıyım? Ne yapmalıyım?

Yeni konular

Geri
Yukarı