Zula nasıl?

Bu oyunda en iyi silahınız kredi kartınız.

Yani berbat bir oyun.

Evet Zula p2W. Hayır CS:GO ve Valorant P2W değil.

Hocam arkadaş şundan dolayı söylemiş olabilir. Örneğin LoL'den bahsedeyim. Hocam onda da karakter satın alabiliyorsunuz. Bir karakter diğerini eziyor. Bu pay to Win işte fakat Zula da aynı. Yarı pay to Win. Örneğin Valorant'taki silah desenleri. Bunlar psikolojiyi etkiliyor. Daha iyi silahı var falan diye. Bu da pay to Win olmaz mı?Psikolojisi etkilendiği için daha kötü oynamaya başlıyor oyuncu.

Hocam arkadaş şundan dolayı söylemiş olabilir. Örneğin LoL'den bahsedeyim. Hocam onda da karakter satın alabiliyorsunuz. Bir karakter diğerini eziyor. Bu pay to Win işte fakat Zula da aynı. Yarı pay to Win. Örneğin Valorant'taki silah desenleri. Bunlar psikolojiyi etkiliyor. Daha iyi silahı var falan diye. Bu da pay to Win olmaz mı?
Hayır hocam ben uzun süreler CS:GO ve Valorant oynadım skinin gerçekten bir önemi yok. Bazen yan hesapla girdiğim oluyor arkadaşla girmek için. O hesabımda hiç skin olmadığı halde bir sıkıntı yaşamıyorum. Sadece göze hoş geldiği ve hava atabildiği için alıyor insanlar. Zula da ise para veren insan daha güçlü oluyor. Silahını güçlendiriyor ekstra özellikler takıyor eline alma hızı yürüme hızını arttırıyor tek atan bombası oluyor.

LoL hiç oynamadım çok bilmiyorum. Ama karakter dengesinin öyle olmadığı iyi oynayan bir arkadaşımdan duymuştum. Para vermenin bu tarz oyunlarda gerçekten bir yararı yok. Bu oyunlar çok fazla oyuncuya sahip böyle bir hareket yapmazlar.

Hocam arkadaş şundan dolayı söylemiş olabilir. Örneğin LoL'den bahsedeyim. Hocam onda da karakter satın alabiliyorsunuz. Bir karakter diğerini eziyor. Bu pay to Win işte fakat Zula da aynı. Yarı pay to Win. Örneğin Valorant'taki silah desenleri. Bunlar psikolojiyi etkiliyor. Daha iyi silahı var falan diye. Bu da pay to Win olmaz mı?Psikolojisi etkilendiği için daha kötü oynamaya başlıyor oyuncu.
Bunlar oyuncunun türünün Primat olmasından kaynaklı. Yok neymiş psikolojiymiş. Saçma sapan söylemler hep. LoL'de karakter dengesi var. Her karakterin bir CT'si var. Bu P2W değil. Valorant'a gelirsek, silah skinleri sizi diğerinden üstün yapmaz. Böyle olsaydı Asil Vandal'ı olanlar veyahut Asiimov AWP'si olanlar E-sporcu olurdu. İnsanlar cidden 1IQ, şu oyunları da P2W yaptılar ya ne diyeyim.

Hayır hocam ben uzun süreler CS:GO ve Valorant oynadım skinin gerçekten bir önemi yok. Bazen yan hesapla girdiğim oluyor arkadaşla girmek için. O hesabımda hiç skin olmadığı halde bir sıkıntı yaşamıyorum. Sadece göze hoş geldiği ve hava atabildiği için alıyor insanlar. Zula da ise para veren insan daha güçlü oluyor ve silahını güçlendirebiliyor hatta ekstra özellikler ekletebiliyor

Hocam sizde bir etkisi olmayabilir ama o oyunları oynayan milyonlar var. Onlar ne olacak? Onların psikolojisi etkileniyor olabilir.
İnsanlar cidden 1IQ, şu oyunları da P2W yaptılar ya ne diyeyim.

Sizin kimseye IQ'suz demeye hakkınız yok.

Hocam sizde bir etkisi olmayabilir ama o oyunları oynayan milyonlar var. Onlar ne olacak? Onların psikolojisi etkileniyor olabilir.
Kendimden örnek vererek diğer insanların da aynı olduğunu açıklamaya çalıştım. Siz gene anlamamışsınız. Skinin bir etkisi yok psikolojik olarak olsa bile olay el yeteneğinde bitiyor , zamanlamada bitiyor, taktik bilmede bitiyor. Bana skinin bir insanın daha iyi oynadığını kanıtlayamazsınız. Ne insanlar gördüm oyuna ne paralar yatırıp çok kötü oynayan

Geri
Yukarı