Zula hala oynanabilir bir oyun mu?

Ben Zula'yı çok nadir girerim kardeşim oynamak isteyince onlan girerim ben sadece oyunun materyal (yani + basmak için kullanılan bir ürün) verilen günlerinde girerdim ve kısa bir sürede +7 bastım bir silaha tabii eğer para verseydim çok kısa bir süre zarfında o silahın + lısına ulaşacaktım oyun P2W ama eskisi kadar değil artık iyi ödüller veriyor.

Șöyle söyleyeyim, bu oyun hiç oynanabilir olmadı. P2W bir oyunu da önermem, ki önerilebilecek hiçbir yanı da yok.
İlginizi çeker mi bilmiyorum ama ücretsiz ve en azından P2W olmayan LoL'ü (oyuncu kitlesi hakkında konuşmak istemiyorum) düşünebilirsiniz.

Șöyle söyleyeyim, bu oyun hiç oynanabilir olmadı. P2W bir oyunu da önermem, ki önerilebilecek hiçbir yanı da yok.
İlginizi çeker mi bilmiyorum ama ücretsiz ve en azından P2W olmayan LoL'ü (oyuncu kitlesi hakkında konuşmak istemiyorum) düşünebilirsiniz.

Hocam MOBA oyunları sarmıyor, Zula'dan da vazgeçtim zaten. Yine de teşekkürler öneriniz için.

250 TL falan verebileceksen alınabilir. Oyuna para yatırma taraftarı değilim, Oyunda 1000 TL yatırıp dizebileceğin hesabı internetten 250-300 TL'ye bulabilirsin. GameSatış gibi sitelerde böyle ucuza hesap bulabiliyorsun. Para vermeden zevki gelmiyor, para yatırınca sarıyor ama.

Geri
Yukarı