Zula hala oynanır mı?

Dinleri imanları para olmuş 4 senedir yüzüne bakmıyorum.
Oyunda adam akıllı bir yere gelmek sana orta seviye bir bilgisayar parası kadar harcattırır öyle diyim ve oyunu da veletlerden başka oynayan yok, yani en son öyleydi.
LOL ve Volorant kitlesi bile seni daha az kanser eder.

Oynanır, kalite için demiyorum bunu. Keyif veriyor bana. Kolu tutmayan para veren züppeleri vurunca çok keyif alıyorum. Zula abi de sağ olsun ara verdiğimde geri dönmem için sürekli hesabıma bir şeyler yüklüyor. Tabii nereden para kazanacak?

@KERKÜK ZİNDANI P2W oyunlar kapanmaya mahkumdur. P2W olup da dayanabilen Wolfteam var, Wolfteam da tahminimce son günlerini yaşıyor.
Hocam yalnız o öldü çoktan, Hileler öldürdü :D

Oynanır, kalite için demiyorum bunu. Keyif veriyor bana. Kolu tutmayan para veren züppeleri vurunca çok keyif alıyorum. Zula abi de sağ olsun ara verdiğimde geri dönmem için sürekli hesabıma bir şeyler yüklüyor. Tabii nereden para kazanacak?
Sırf bunun için oynarım, Fakat değer mi

Hocam yalnız o öldü çoktan, hileler öldürdü :D

Sırf bunun için oynarım, fakat değer mi?

Oyunda zaten en son hile gibi karakterler vardı. Yıllar önce oynardım en son 2-3 yıl oldu sanırım girmeyeli. Meraktan girdim bir anda etrafa taklalar açarak giden görünmez olan tek pençeyle adam öldüren kurtlar falan vardı 😀.

Oyunda zaten en son hile gibi karakterler vardı. Yıllar önce oynardım en son 2-3 yıl oldu sanırım girmeyeli. Meraktan girdim bir anda etrafa taklalar açarak giden görünmez olan tek pençeyle adam öldüren kurtlar falan vardı 😀.
Hocam aklımda grup kurmak var aslında nostalji şeyler için technopat izin verir mi ?

Geri
Yukarı