Zula haritaya girerken siyah ekran veriyor

İşletim sistemi
Windows 8.1

Emircaan

Decapat
Merhaba. Daha önceden Zula'ya giriyordum mis gibi de oynuyordum. Minimum 60 FPS alıyordum ama 1 ay önce oyuna girmeye çalıştım, oyuna girdim sonra bir haritaya girmek istedim (gemi) haritası oynamak istedim ben de girdim ama girmedi. Tam yükleme ekranı geldi sonra bir baktım ekran siyah. Oyunun açılması gerekiyordu fakat açılmadı. Siyah ekran verdikten 1-2 dakika sonra da geri lobiye atıyordu. Bunu Zula desteğe bildirdim ama geri dönüş yapacağız dediler ve hala yapmadılar. Ben de bilgisayarıma format attım belki düzelir diye. Neyse format attım bir baktım olmuş. Oyuna girdim yine aynı haritaya girmeye çalıştım bu sefer de aynısını yaptı. Bu sorun nasıl düzelir acaba?

Dosya Ekleri

• Zula 2021-05-11 11-17-50.jpg
    Zula 2021-05-11 11-17-50.jpg
    9,5 KB · Görüntüleme: 55
Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba. Daha önceden Zula'ya giriyordum mis gibi de oynuyordum. Minimum 60 FPS alıyordum ama 1 ay önce oyuna girmeye çalıştım, oyuna girdim sonra bir haritaya girmek istedim (gemi) haritası oynamak istedim ben de girdim ama girmedi. Tam yükleme ekranı geldi sonra bir baktım ekran siyah. Oyunun açılması gerekiyordu fakat açılmadı. Siyah ekran verdikten 1-2 dakika sonra da geri lobiye atıyordu. Bunu Zula desteğe bildirdim ama geri dönüş yapacağız dediler ve hala yapmadılar. Ben de bilgisayarıma format attım belki düzelir diye. Neyse format attım bir baktım olmuş. Oyuna girdim yine aynı haritaya girmeye çalıştım bu sefer de aynısını yaptı. Bu sorun nasıl düzelir acaba?

Aynısını ben de yaşamıştım. Oyunu silip yükledim düzeldi.

Son düzenleyen: Moderatör:
Artı -1 Eksi
Merhaba, daha önceden Zula'ya giriyordum mis gibide oynuyordum. Minimum 60FPS alıyordum ama 1 ay önce oyuna girmeye çalıştım oyuna girdim. Sonra bir map e girmek istedim (gemi) haritası oynamak istedim bende girdim ama girmedi. Tam yükleme ekranı geldi sonra bir baktım ekran simisiyah oyunun açılması gerekiyordu fakat açılmdı. Siyah ekran verdikten 1-2dk sonra da geri lobiye atıyordu. Bunu Zula desteğe bildirdim ama geri dönüş yapacağız dediler ve hala yapmadılar. Ben de bilgisayarıma format attım belki düzelir diye. Neyse format attım bir baktım okey oyuna girdim. Gine aynı map e girmeye çalıştım. Bu sefer de aynısını yaptı. Bu sorun nasıl düzelir acaba?
Sistem ?

Bende öyle bir sorun yok. Sisteminiz nedir? Ayrıca internet kötü olursa da bu problemi yaşarsınız.

i3 2100 CPU.
İntelhdgrapichs.
2 GB RAM 1333MHz DDR3.
HDD 460 GB.
Windows 8.1

i3 2100 CPU.
İntelhdgrapichs.
2 GB RAM 1333MHz DDR3.
HDD 460 GB.
Windows 8.1
Bunlar var ama daha önceden kasmadan oynuyordum.
Bende öyle bir sorun yok. Sisteminiz nedir? Ayrıca internet kötü olursa da bu problemi yaşarsınız.

Bu arada ineternet hızım
4Mbps.
Oyunda ortalama ping im 5 ile 60 arası idi bazen
900 ping oluyordu ama oda pek nadir oluyordu.

Geri
Yukarı