Zula hesabım ne kadar eder?

Hocam azıcıkta olsa para kazanayım belki Zula bir anda bir süredir girilmeyen hesapları siler bari para kazanmışta olurum.

Hmm beklesemmi ki acaba biraz benim arkadaşlar bıraktıkları zamanlar satmışlardı keşke bende o sırada satsaydım pişman oldum şimdi de satmayı düşünüyorum.

Satsanız bile çok ölü fiyata satarsınız. Bence satmak için satmayın arada girer vakit öldürürsünüz. Satacaksanızda dediğim gibi pek bir emek fiyatı beklemeyin. Koskoca Full + Full hesapların bile değeri dibi boyladı.

Satsanız bile çok ölü fiyata satarsınız. Bence satmak için satmayın arada girer vakit öldürürsünüz. Satacaksanızda dediğim gibi pek bir emek fiyatı beklemeyin. Koskoca Full + Full hesapların bile değeri dibi boyladı.

Hocam o oyunu oynamam artık zaten her şey bitti hesapta artık hesap kasmakta çok kolaylaşmış duyuyordum hep bir denemek lazım şans belki yüzüme doğar alırlar ve umarım alırlar oyunlarda alırım hem.

Ben bir şimdi ekip lideriyle konuşayım Zula'dan bayağı iyi anlıyordu tabii ki hala takip ediyor mu gündemini bilmiyorum ama sorayım bir cevap verir zaten yazarım cevap verdiğinde.

Konuştumda onun hesabı benden kaç kat iyi olmasına rağmen 50 TL vermişler Max 20-30 TL eder benimki o zaman ama o ucuza alan bir yere yazmış.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı