Zula HWID ban kalkar mı?

BurakSrky006

Centipat
Daha fazla  
Zula'dan yaklaşık 2 yıl önce hile kullandığım için HWID ban yemiştim. Bilgisayara format atarken hem yerel disk C'ye hem de yerel disk D'ye format attım. Şu an PC tertemiz. Hard disk filan temizlendi yani. Zula'yı yüklesem tekrardan ban yer miyim? Zula'yı Steam üzerinden indireceğim.
Not: HWID banı normal Zula'nın kendi sitesinden indirdiğim oyundan yemiştim.

Hocam zaten sunucular iyice boşaldı zevk vereceğini sanmıyorum. Bence hiç bulaşmayın. Ama illa oynayacaksanız HWİD ban anakart ram işlemci hard disk gibi şeylere de atılır. Yani oyuna girmek için komple sistem yenilemelisiniz.

HWID ban yanlış bilmiyorsam anakartınızı tanımlıyor. Bu da sistemde ban yediğin anakart takılıyken oyunu açamayacağın anlamına geliyor.
Teşekkürler.

Hocam zaten sunucular iyice boşaldı zevk vereceğini sanmıyorum. Bence hiç bulaşmayın. Ama illa oynayacaksanız HWİD ban anakart ram işlemci hard disk gibi şeylere de atılır. Yani oyuna girmek için komple sistem yenilemelisiniz.
Oyunu Zaten Bırakmıştımda Hep Aynı Oyunları Oynamaktan Sıkıldım Artık Değişiklik Olsun Diye İndirmek İstedim.

Zula'dan yaklaşık 2 yıl önce hile kullandığım için HWID ban yemiştim. Bilgisayara format atarken hem yerel disk C'ye hem de yerel disk D'ye format attım. Şu an PC tertemiz. Hard disk filan temizlendi yani. Zula'yı yüklesem tekrardan ban yer miyim? Zula'yı Steam üzerinden indireceğim.
Not: HWID banı normal Zula'nın kendi sitesinden indirdiğim oyundan yemiştim.
HWID Changer kullanmalısın. Donanım kimliğini değiştirecek ve böylece yasak kalkacaktır.

Geri
Yukarı