Zula için R7 265 vs GTX 580 vs R7 370

Komik olan bir şey yok. Siz önce hocamın attığı kartlardan tavsiye vermelisiniz. Önerin dememiş hangisi daha iyi demiş.
Şaka mısınız arkadaşım siz. Attıklarının hepsi de kötü, ille de seçecekse 750 Ti alsın. Ama o listedekileri önermeme sebebim ikinci elde hepsinin fiyatı RX 460 kadar ancak RX 460 hepsinden daha güçlü bir kart. Bunu idrak edemeyip boş boş yorum atmayın.

Şaka mısınız arkadaşım siz. Attıklarının hepsi de kötü, ille de seçecekse 750 Ti alsın. Ama o listedekileri önermeme sebebim ikinci elde hepsinin fiyatı RX 460 kadar ancak RX 460 hepsinden daha güçlü bir kart. Bunu idrak edemeyip boş boş yorum atmayın.

Senin önlerine karşı bunu sundum sen hala RX 460 da kaldın. Boş yorum değil ben ne dedim en başta kimse yazmadan önce 750 Ti. Yorumuma komik emojisi atmışsın ne alaka? Senin attığın öneri mükemmel mi? Saçmalamayın ve konuya odaklanın.

Bu kartlar arasında en güçlü, en eski, en fazla TDP değerine sahip ve en az Vram bulunduran 1.5 GB olarak varsayarsak GTX 580' dir. R7 370 diğerlerine göre daha iyi ardından performans olarak R7 265, HD 7850 ile GTX 750Tİ denk kartlar olduğunu ancak bilin. R7 260X bir tık geride kalıyor bu kartlara nazaran.

Hepinize teşekkür ederim R7 370 ya da GTX 750 Ti alınacak.
Not: RX 460 artık neredeyse piyasada bulunmuyor bulunanalara ise fahiş fiyatlar istiyorlar.
Konu kapanmıştır.

Yeni konular

Geri
Yukarı