Zula nasıl bırakılır?

Arkadaşlar bu işlerde dolandırıcılık falan fazlaymış yani hesap kalıcak.
Bu arada arkadaşlar kredi kartı ile değil mobil ödeme ile alışveriş yaptım.
Bu arada arkadaşlar kredi kartı ile değil mobil ödeme ile alışveriş yaptım.

Bırakmak istiyorsan yapabiliyorsan arkadaşlarınla başka bir oyuna odaklan Valorant vb. gibi.

2015'den beri oynuyordum. Oyun ne zaman saçmaladı bıraktım. Bence siz de öyle yapabilirsiniz. Şu anki hali hiç güzel değil. Eski hali olsa sabahtan akşama kadar oynardım.

Çocuk aklımla dedemin verdiği tüm harçlıklarını 3 yıl boyunca Zula'ya yatırmıştım (3000) TL satamadım ama oynamıyorum bu olay 11 yaşımda yaşandı şu an 16 yuım takma kafana unutur gidersin benim yeni aklıma geldi.

Ben hesabı satmak ile uğraşıyorum. Zaten ders çalışıyorum artık yoğun olarak oyun oynayamıyorum değerli cevaplarınız için teşekkür ederim.

İlk önce konuyu nerede açacağımı bilemediğim için moderatör ağaimden özür diliyorum. Ben Zula'ya bayağı bir meblağ yatırdım. Oyundaki çoğu şeye sahibim ama aklım şimdi yerine geldi. Ben bu P2W oyunu neden oynuyorum ki? Onun yerine arkadaşlarıma ve kendime Steam'den L4D2 alabilirim. Ya da The Forest alabilirim hatta indirimde B1 alabilirim. Neden ben bu oyuna para yatırdım? Ben Zula'yı bırakmak istiyorum ama hesabı da satmak istedim çünkü o kadar para yatırdım o para ile bayağı şey yapabilirim. Fakat hesabı satamadım tam bir aydır uğraşıyorum. Şu Zula'yı nasıl bırakabilirim ve hesabımı satmanın yolu var mı arkadaşlar?
En üst binaya çıkıp bilgisayarı atarak.

Yeni konular

Geri
Yukarı