Çözüldü Zula "Nexus too small(40)" hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Çözüm
Oyuna girdikten kısa bir süre sonra bu hatayı veriyor ve oyundan atıyor. Ne yapmalıyım?
Öncelikle oyunun launcherinden oyunun dosyalarını onarmayı deneyin.
Eğer çözülmez ise oyunu silip yükleyin.
Eğer yine çözülmez ise destek ile iletişime geçin.
aga çıkmıyo bende o

Dosya Ekleri

• Adsız.png
    Adsız.png
    1,5 MB · Görüntüleme: 75
yok aga düzelmedi sildim dün yeniden yükledim yine aynı hata sinir olmaya başladım ne güzeldi oyun battle royale getirdiler o günden sonra bu hata
Dostum desteğe yazmayı denedin mi?

yok aga düzelmedi sildim dün yeniden yükledim yine aynı hata sinir olmaya başladım ne güzeldi oyun battle royale getirdiler o günden sonra bu hata
Bir de zula_launcher'in özelliklerinden "uyumluluk" kısmına gelip ekran görüntüsü atarmısın?

buyur aga
Bir de zula_launcher'in özelliklerinden "uyumluluk" kısmına gelip ekran görüntüsü atarmısın?
Dostum desteğe yazmayı denedin mi?
evet bunu dediler
Selamlar,

Bize ulaştığın için teşekkürler.

Belirttiğin sorun incelenmek üzere ilgili ekibe bildirilmiştir. En kısa sürede incelenecek ve gerekli işlemleri yapılacaktır.

Sabrın için teşekkürler,

Dosya Ekleri

• Adsız.png
    Adsız.png
    1,2 MB · Görüntüleme: 75
Son düzenleme:
buyur aga

evet bunu dediler
Selamlar,

Bize ulaştığın için teşekkürler.

Belirttiğin sorun incelenmek üzere ilgili ekibe bildirilmiştir. En kısa sürede incelenecek ve gerekli işlemleri yapılacaktır.

Sabrın için teşekkürler,
Dostum "bu programın çalıştırılacağı uyumluluk modu'na" tik atıp, ordan Windows 7'yi seçin.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı