Zula oynanır mı?

Hayır. P2W olduğu için, mesela %50 imha kiti aldın diyelim, bombayı hızlı çözdüğün için garantidesin. Mesela hızlı çekme aldın karşında adam var ikinizin elinde de bıçak var sen daha hızlı çekersin silahı ama adam çekene kadar sen adamı vurursun. Hatta silahlarına tepmeme vs. alıp daha avantajlı oluyorsun ve daha iyi silah ve bıçaklar alıp silahta ve bıçakta daha güçlü oluyorsun. Daha çok şey var ama yazmaya erindim. Sende scout var, adamda kar-98 adam tek atıyor sen 2 tane vurunca anca ölüyor.

Öncelikle bomba kiti kalktı ve oyunda eskisi kadar P2W yok. Benim şu an hiç para yatırmadığım hesapta sınırsız +3 M468, +4 AUG A3 (quantum ve mekatronik reflex var.), +4 ikili bomba, +5 MPT-76 var. Bu silahların sürelerini rekabetçi ve ölüm maçından gelen kasalardan çıkan Zp'ler ile uzatıyorum. (dün 250.000 zp çıktı.). Ayrıca oyunda adam vurmakta kolay olduğu için zevk veriyor. Önerir miyim dersen eğer Valorant ve CS:GO'da fazla adam vuramıyorsan (benim gibi 😁) oyna. Ama Valorant ve CS:GO gibi oyunlardan zevk alıyorsan oynamana değmez.

Öncelikle bomba kiti kalktı ve oyunda eskisi kadar P2W yok. Benim şu an hiç para yatırmadığım hesapta sınırsız +3 M468, +4 AUG A3 (quantum ve mekatronik reflex var.), +4 ikili bomba, +5 MPT-76 var. Bu silahların sürelerini rekabetçi ve ölüm maçından gelen kasalardan çıkan Zp'ler ile uzatıyorum. (dün 250.000 zp çıktı.). Ayrıca oyunda adam vurmakta kolay olduğu için zevk veriyor. Önerir miyim dersen eğer Valorant ve CS:GO'da fazla adam vuramıyorsan (benim gibi 😁) oyna. Ama Valorant ve CS:GO gibi oyunlardan zevk alıyorsan oynamana değmez.

Oyuna +7 getirdiler 😃

Geri
Yukarı